Астрагал

Available
Рідна природа

Тоно-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 446
114,00 грн.
При гіпертонічних станах ...

Що таке астрагал

Ще одна корисна рослина сімейства бобових. Застосування астрагала в терапії широко й різноманітно. Застосовуються всі частини астрагала: трава, корінь, квітки.

У природі зустрічаються кілька сотень видів астрагала. Є види, які особливо цінуються в медицині. Астрагал знайшов застосування і в народній медицині. Ходить легенда, що сильні світу цього, ще в радянські часи омолоджувалися препаратами астрагала. Правда це чи ні, ми не знаємо. Але, знаючи корисні властивості астрагала, можна повірити, що це правда.

Користь астрагала визначається його хімічним складом. Багато корисних речовин і в корені, і в самій траві. Астрагал називають «травою життя» Він здатний вилікувати багато хвороб. Вважається, що астрагал набагато ефективніше кореня женьшеню. Препарати з астрагала здатні надати життєві сили людям похилого віку.

Астрагал користь . З огляду на, яку користь приносить астрагал здоров'ю людини, його дуже активно збирають, сушать. Але ж, якщо пошкодити корінь, то астрагал гине. Астрагал занесли в червону книгу, тому збирати його треба дуже акуратно і дбайливо, щоб він і далі міг радувати нас допомагати нам у боротьбі з недугами.

Трава астрагал лікувальні властивості

Астрагал корисні властивості :

  • - має імуностимулюючу властивість при профілактиці застуди;
  • - корисний при профілактиці діабету;
  • - має антиоксидантну властивість.

Допомагає астрагал при нічної пітливості, при діареї.

Настойкою астрагала лікують головні болі, полоскати рот для зміцнення ясен. Добре допомагає астрагал при гіпертонії, ангіні, стоматиті.

Корисні властивості астрагала різноманітні. Перелік хвороб, при яких допомагає астрагал займе багато місця в тексті. Думаю, що недоцільно перераховувати їх, тому що це можна дізнатися в будь-якому довіднику або в Інтернеті. Але ось зацікавитися цією травою варто.

Препарати з астрагала

Астрагал препарати :

  • - сиропи;
  • - настоянки;
  • - відвари;
  • - Фларонін.

Якщо ви готуєте настойки з астрагала в домашніх умовах, то будьте обережні, тому що передозування може призвести до плачевних результатів. І найкраще, порадитися з лікарем з дозувань прийому.

Астрагал купити можна як в сухому вигляді, так і в препаратах. Можна самим насушити астрагал в домашніх умовах. Астрагал солодкуватий на смак, тому дикі тварини і домашні з задоволенням ласують ним.

Купити астрагал можна недорого. Як правило, сухі трави дуже доступні в аптечній мережі. Настоянки і сиропи теж досить демократично стоять. У нас в Тоно-біол міститься корінь астрагала. Дуже рекомендую, шикарний препарат. Зручно споживати, ціна теж приємно дивує, тому що виготовляється на нашому виробництві, без зайвих накруток. За якість відповідаємо.