Маткова кровотеча

Available
Екстракти рідкі

Екстракт Борова матка (30 мл)

ТМ "Биолика"
Код: 343-32
159,00 грн.
Про борову матку (ортіліі однобоку) знають майже всі жінки, які зіткнулися з проблемами безпліддя, порушенням менструального циклу, фіброміомою, ерозією шийки матки. У народі її вважають засобом від 40 хвороб, шанують вже багато століть і використовують для лікування жіночих патологій, а також, як антисептичний, сечогінний засіб при захворюваннях...

Що таке маткова кровотеча?

Кровотеча матки в медицині прийнято називати дисфункціональним маточним кровотечею - це патологічні рясні кров'яні виділення з матки. Вони є одним з найяскравіших проявів порушення гормональних функцій у жінок.

Кровотеча з матки є одним з найяскравіших проявів порушення гормональних функцій у жінок. Тому основна причина маткових кровотеч найчастіше криється в порушенні вироблення жіночих статевих гормонів. Ця патологія може бути у будь-якої жінки, в будь-якому віці, тому маткові кровотечі класифікуються за віковим критерієм наступним чином: Маткові кровотечі у віці 12-18 років - в період статевого дозрівання або ювенільного віку. У період репродуктивного віку 18-45 років. У клімактеричний період 45-55 років, коли функція яєчників згасає.

Маткові кровотечі причини:

Порушення функції щитовидної залози - при таких захворюваннях як гіпертиреоз і гіпотиреоз збільшується ризик появи симптомів маткових кровотеч.

Порушення гормонального фону. Це є найчастішою причиною маткових кровотеч у молодих дівчат і жінок після 45 років. При нормальному гормональному фоні, коли баланс між прогестероном і естрогеном оптимальний, крововтрати при менструаціях зазвичай мінімальні. Коли ж цей дисбаланс порушується, виникають маткові кровотечі.

Кровотеча матки причини:

Захворювання кровоносної системи. При зниженні рівня тромбоцитів, а також при інших захворюваннях крові, також можливі кровотечі у жінок. Міома матки. Особливо сильні кровотечі відкриваються у жінок при внутрішньої міомі матки, коли єдиним виходом є хірургічне втручання. Аденоміоз. Це захворювання характеризується зрощенням внутрішнього і м'язового шару матки, менструації при аденомиозе стають болючими, тривалими і рясними, оскільки значно розростається менструирующая площа.

Поліпи. Це доброякісні утворення, які часто бувають у жінок дітородного віку. При значному їх кількості або розмірі показано їх видалення, оскільки вони є і причиною маткових кровотеч, і хворобливості менструацій.

Кровотеча маточне причини

Позаматкова вагітність, викидень, передчасне відшарування плаценти. Ці ускладнення під час вагітності бувають у жінок останнім часом досить частим явищем. При будь-якому кровянистом виділення при вагітності, жінці потрібно негайно викликати "Швидку допомогу", оскільки кровотеча може загрожувати життю не тільки малюка, але і майбутньої мами. Злоякісні новоутворення статевих органів. Це найсерйозніша причина можливого кровотечі, причому в незалежності від локалізації пухлини - матка, шийка матки, яєчники, при будь-якій кровотечі жінці слід в першу чергу виключити рак, оскільки в наш час онкологічна напруженість зростає з кожним роком, і вже не має чітких вікових меж , онкологія зустрічається як у дуже молодих жінок, так і у жінок в період менопаузи.

Від чого буває маткова кровотеча

Проривні маткові кровотечі. Ця причина безпосередньо пов'язана із застосуванням внутрішньоматкові контрацептиви - спіралей або прийомом протизаплідних гормональних засобів. Особливо зростає ризик кровотечі після одночасного прийому і контрацептивів, і антикоагулянтів (аспірин). Проривні кровотечі можуть бути незначними, при початку використання протизаплідних гормональних засобів, як адаптація до препарату. У цих випадках слід переглянути дозування або скасувати препарату, якщо це не допомагає, то слід шукати іншу причину маткової кровотечі. Також крововтрати виникають на тлі пошкодження матки внутрішньоматкової спіраллю, при цьому слід її видалити якомога швидше.

Симптоми маткової кровотечі

У будь-якому віці характерним симптомом кровотечі у жінки є тривалі рясні виділення, що тривають більше тижня з ознаками анемії, підтверджується аналізом крові і характерною симптоматикою.

Кровотеча маточне симптоми - слабкість, підвищена стомлюваність Запаморочення, головні болі Блідість шкірних покривів Гіпотонія -Низьке артеріальний тиск. Крім інтенсивності, при кровотечі виділення відрізняються наявністю значної кількості згустків крові. Кровотечею вважається також виділення крові після статевого акту. Якщо менструація триває понад тиждень із значними болями внизу живота і болем в попереку.

Ознаки кровотечі матки будуть прямо залежати від кількості втраченої крові. При легкої крововтраті людина може скаржитися або на втому і невелике запаморочення. У важких випадках спостерігаються симптоми, що говорять про жизнеугрожающем стані пацієнта.

Як визначити маткова кровотеча ? За клінічними проявами: блідість шкірних покривів. Задишка. Слабкість і запаморочення. Падіння тиску. Серцебиття і при цьому пульс слабкого наповнення. У важких випадках можливе порушення свідомості, аж до його повної втрати. Ускладнення з боку роботи внутрішніх органів (набряк легенів, гостра ниркова недостатність, жовтяниця).

Ознаки маткової кровотечі вимагає огляду лікаря і надання допомоги. Чим швидше людина звернеться до лікаря, тим прогноз для здоров'я і життя буде краще. Основні ознаки кровотечі повинні бути відомі кожному, адже часто від того, як буде надано першу допомогу на місці і як швидко приїде «швидка», залежить життя людини.

Профілактика маткової кровотечі:

 • - регулярне обстеження у гінеколога (2 рази на рік);
 • - своєчасна постановка на облік в жіночій консультації при настанні планової вагітності;
 • - відсутність статевих контактів протягом півтора місяців з моменту пологів;
 • - негайне звернення за лікарською допомогою при будь-яких несприятливих ознаках в статевих органах;
 • - систематичне застосування протизаплідних засобів з метою запобігання небажаної вагітності та абортів;

Маточне кровотеча профілактика

 • - регулярне статеве життя з одним партнером;
 • - повний курс лікувальних заходів при хворобах статевої сфери;
 • - здоровий спосіб життя, що включає в себе повноцінне харчування, багате вітамінами і мінералами, заня ку спортом, загартовування організму;
 • - підвищення імунітету.

Препарати при матковій кровотечі - незалежно від віку пацієнтки, лікувальні заходи спрямовані на зупинку кровотечі, виявлення і усунення причин, що викликали крововтрату, і реабілітацію організму.

Препарати при матковій кровотечі рекомендуються з кровоспинну ефектом:

 • - Кальціо (таблетки)
 • - Екстракт« Кропиви »(рідкий)
 • - Екстракт «Кукурудзяні рильця» (рідкий)
 • - Екстракт «вовчого тіла» (рідкий)
 • - Екстракт «живокіст» (рідкий)
 • - Кунжут (клітковина, масло)
 • - Софора японська, Спориш, Композиція активована (свічки «Еконіка»).

Препарати від маткових кровотеч - при сильній крововтраті жінці надається невідкладна ую допомогу шляхом ін'єкцій кровоостанавливающих і скорочують матку ліків.

Потім необхідно заповнити гемоглобін і формулу крові, в цьому помогут- «Фітовіт кровотворних», «Люцерна», «Сосна -лімон », Екстракти« Журавлина »,« Полин »,« Чорниця », бальзам« Вин-Віта ». Клітковина з насіння гарбуза, клітковина з насіння розторопші, кунжуту, свічки «Спіруліна», «Сосна».