Компанія «Біоліка» створена в березні 1999 року в Харкові. Головною рушійною силою створення «Біоліки» (до 2009 року ми називалися "Біола"), було бажання кількох людей істотно змінити ставлення українців до свого здоров'я, до того, що ми їмо і чим ми лікуємося.

На початку «Біоліка» виникла у вигляді клубу прихильників здорового способу життя: інженери та робітники, вчені і вчителі, спортсмени, працівники культури і медицини. Члени клубу вели активні дискусії про здоров'я, що треба робити для збереження здоров'я і профілактики захворювань. Прийшов час розуміння того, що здоров'я особисте, здоров'я рідних і близьких безпосередньо залежить від біологічно повноцінного харчування. Назва «Біоліка» та народилося з слова «біологія».

Сучасна ЇЖА, яку споживає Людина, не містить всього необхідного комплексу вітамінів, макро і мікроелементів, харчових волокон і клітковини. Не отримуючи природного «будівельного матеріалу» організм зношується і стає вразливим.

У ході обговорення, проблему розглядали в усіх сторін і під різними кутами. Як і чим ми можемо надати допомогу в заповненні необхідних організму елементів і матеріалів? Серед безлічі ідей і пропозицій взяла гору одна - шукати якісні, безпечні біологічно активні речовини і продукти, зручні в застосуванні і доступні за ціною. Ми добре розуміли, що просте застосування екологічно чистих продуктів харчування не може дати швидко хорошого результату. Людина фізично не може з'їсти стільки ЇЖІ без шкоди для себе, скільки необхідно для відновлення організму. Потрібні нові підходи і нові рішення.

Досвід світової медицини, рекомендації Всесвітньої організації охорони здоров'я з питань профілактики захворювань, привели нас до вибору рішення. Розробити і запропонувати нові продукти для профілактики захворювань на основі багатого рослинного світу України.

Клімат нашої країни формує оптимальне співвідношення біологічно активних речовин до загальної маси рослини. При виборі сировини, головною вимогою ми визначили екологічну чистоту місць зростання і способу заготівлі рослин.

З року в рік, наша компанія пропонує споживачам нові продукти. Щорічно проводимо клінічні випробування в медичних, дослідницьких і наукових центрах. За результатами випробувань виводимо з обороту менш ефективні і вводимо нові, рекомендовані дослідниками продукти.

Ми не стоїмо на місці, Компанія« Біоліка »- динамічно розвивається, що займає лідируюче положення в профілактиці захворювань і поліпшення якості життя співвітчизників. Наш розвиток, об'єднання навколо «Біолік» її прихильників і бізнес-партнерів в 2009 році, призвело до створення нової укрупненої Компанії «Біоліка». До неї увійшли клуб і ТОВ «Біоліка», громадські організації, приватні підприємці.

Нове ім'я« Біоліка »стало відображенням нового об'єднання - жити в гармонії з природою.

1999 року, 25 березня - в м.Харкові заснована компанія "Біоліка"

2000
- відкриті партнерські склади-центри обслуговування в містах: Алчевськ, Горлівка, Євпаторія, Київ, Кривий Ріг, Полтава, Севастополь, Сімферополь, Черкаси, Ялта (в 2001 - 2011 роках відкриті більш 100 партнерських центрів обслуговування споживачів)

2002
- відкритий фірмовий центр обслуговування споживачів продукції компанії в Харкові

2005
- зареєстрована торгова марка (знак для позначення товарів і послуг)" biolika "

2009
- компанія виробила ребрендинг, нове найменування -" Біоліка "
- відкриті філії компанії в містах: Вінниця, Одеса, Севастополь, Сімферополь

2010
- відкриті філії компанії в містах: Алчевськ, Антрацит, Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя, Кременчук, Львів, Миколаїв
- зареєстрована торгова марка (знак для позначення товарів і послуг)" Біоліка "
- розпочато виробництво продукції під торговою маркою" Біоліка "

2011
- відкриті філії компанії в містах: Кривий Ріг, Рівне та Сєвєродонецьк
- поданий на реєстрацію знак для позначення товарів і послуг" Яблопект "
- прийнята в експлуатацію 1- а черга виробничих потужностей (на орендованих площах)
- розпочато виробництво таблетованій фітопродукції серії "Рідна природа"
- прийнята в експлуатацію 2-а черга виробничих потужностей (на власних площах) з випуску таблетованій фітопродукції
- розпочато виробництво комплексу "Овесан" і серії швидкорозчинних пектиновмісних таблеток "Яблопект"

2012
- розпочато виробництво фіточаїв серії" Рідна природа "

- розробити й подати надійшли в продаж миючі засоби серії« Біоліка- лінія чистоти », крему з рослинної плацентою нової серії« Біоліка-косметик ».

2013

- розроблена і надійшла в продаж продукція для особистої гігієни серії« Природні джерела краси »: шампуні. Гелі.

2014

- розпочато виробництво натуральних олій серії« Традиції здоров'я »і фітомасел« Сім трав »і« Іммунокорт ».

2015

- розробити й подати надійшли в продаж новинки: зубний комплекс« Біолінк », крем-гель« Кінська сила », Крем-бальзам« Монастирські знахідки ».

2016

- розробити й подати надійшли в продаж миючі засоби серії« Біоліка- лінія чистоти », крему з рослинної плацентою нової серії« Біоліка-косметик ».

Більше 20 років ми виконуємо місію компанії:« Розвиток національної культури здоров'я, успіх наших партнерів і клієнтів! Разом ми робимо світ кращим! »

Наша фітопродукція - це Природні джерела здоров'я (Природні джерела здоров'я), наш девіз« Додай Собі життя! » звернений до кожного

Компанія" Біоліка "- правовласник знаків для позначення товарів і послуг (ТМ): biolika, Біоліка, Яблопект