Борова матка

Available
Екстракти рідкі

Екстракт Борова матка (30 мл)

ТМ "Биолика"
Код: 343-32
159,00 грн.
Про борову матку (ортіліі однобоку) знають майже всі жінки, які зіткнулися з проблемами безпліддя, порушенням менструального циклу, фіброміомою, ерозією шийки матки. У народі її вважають засобом від 40 хвороб, шанують вже багато століть і використовують для лікування жіночих патологій, а також, як антисептичний, сечогінний засіб при захворюваннях...

Що таке борова матка?

Борова матка тільки в останні роки виходить із забуття і завойовує широку популярність, хоча без сумніву належить до розряду старовинних і століттями випробуваних засобів народної медицини. Ортілія однобока, Рамішія однобока, Orthilia secunda (L.) - це синоніми назви трави борова матка. Однобока ортилия, борова матка, винна трава, грушовнік - все це назви лікарської рослини, поширеного в північних районах. Це трава для здоров'я, молодості і краси жінок. Препарати на її основі застосовуються для лікування великого спектра гінекологічних хвороб, порушень в роботі шлунково-кишкового тракту і сечостатевої системи.

Борова матка застосування рослини в медицині дуже різнобічно. Препарати на її основі застосовуються для лікування великого спектра гінекологічних хвороб, порушень в роботі шлунково-кишкового тракту і сечостатевої системи.

Борова матка показання до застосування в медицині дуже великі. Здатність знімати запальні явища, боротися з мікробами і розсмоктувати спайки після запальних процесів з успіхом застосовуються в гінекології для лікування клопотів, вагінітів, аднекситів, ендометріозу, молочниці, при спайках в маткових трубах. Прекрасно допомагає при маткових кровотечах, ерозіях шийки матки, миомах, поліпи, недорозвиненні матки, при порушеннях менструального циклу. Не можна забувати про те, що жіноча статева система тісно взаємопов'язана з молочними залозами. Борова матка впливає не тільки на матку, а й на груди. Ця рослина використовують для лікування пухлин грудей: фиброаденоме, мастопатії, раку молочної залози та ін. Протизапальні і сечогінні властивості борової матки дозволяють використовувати це лікарська рослина при захворюваннях нирок і сечового міхура, циститі і пієлонефриті. І не тільки у жінок. Борова матка може зцілити чоловічий організм від такої болісної хвороби, як простатит або аденома простати.

Дія борової матки на організм обумовлено її унікальним складом . Мікроелементи, що містяться в траві, зміцнюють імунітет, стимулюють розумову активність. Завдяки арбутину, що входить до складу, ортилия має сечогінний ефект і блокує запальні процеси в сечостатевій сфері, а смолисті сполуки дають дезінфікуючий ефект. Гідрохінон і вітамін С найпотужніші антиоксиданти, що допомагають зберегти молодість організму і захищають судини від холестерину. Сапоніни використовують для приготування відхаркувальних препаратів, кумарини мають яскраво виражений протипухлинний і спазмолітичний ефект. Фітогормони дозволяють впоратися з більшістю жіночих проблем і захворювань. Всі ці корисні речовини містяться в ортіліі однобокою і роблять її воістину цілющим рослиною, що рятує від багатьох бід зі здоров'ям.

Борова матка корисні властивості

Користь борової матки для організму величезна:

 • - збільшує функціональну активність матки, маткових труб і яєчників, тим самим покращуючи функціонування репродуктивної системи;
 • - нормалізує гормональний баланс;
 • - зменшує болючість під час менструацій;
 • - підвищує імунітет;
 • - підвищує лібідо;
 • - сприяє лікуванню хронічних запальних вогнищ;
 • - нормалізує менструальний цикл;
 • - збільшує активність сперматозоїдів;
 • - сприяє збільшенню вироблення сперми, покращуючи її якість;
 • - допомагає усунути причини чоловічого і жіночого безпліддя ;
 • - благотворно впливає на відновлення прохідності маткових труб;
 • - помітно поліпшує склад крові;
 • - запобігає утворенню пухлин їй, причому і доброякісних, і злоякісних; допомагає вилікувати багато гінекологічні захворювання.

Користь борової матки для жінок велика. Прийом препаратів з борової матки сприяє поліпшенню репродуктивної функції у жінок, що містяться в траві фітоестрагени ідентичні жіночих статевих гормонів. Борова матка, підвищуючи рівень прогестерону, покращує здоров'я жінки. Вона сприяє нормальному виробленню гормонів, зміцнює м'язи шийки матки, попереджаючи загрозу викидня, знижує симптоми токсикозу при вагітності. Та й жінкам в період менопаузи і клімаксу допомагає знижувати неприємні симптоми з боку вегетативної нервової системи: зникають нервозність і перепади настрою, покращується засипання і сон, зменшується пітливість при припливах.

Борова матка, властивості якої давно вивчені, будуть корисні не тільки для жінок. У чоловіків теж досить часто зустрічаються такі проблеми в чоловічій статевій сфері, як простатит і безпліддя, внаслідок низької активності сперматозоїдів. І тут борова матка теж допоможе чоловікам. У чоловіків борова матка здатна збільшити вироблення сперми, покращуючи її якість, усуває причини чоловічого безпліддя і імпотенцію.

Препарати з борової матки

Препарати борової матки , завдяки великій концентрації фітогормонів: фітопрогестерона і фітоестрогену, успішно лікують жіноче безпліддя, обумовлене порушенням гормонального фону і спайками в маткових трубах. Жінки здавна називали цю рослину "лісової матір'ю" і дякували за настання довгоочікуваної вагітності. Найкраще приймати препарат одночасно чоловікові і жінці. У першому випадку підвищується активність сперматозоїдів, знижується ризик аденоми простати, у другому нормалізується гормональний фон.

Борова матка побічні дії

Як би не корисна була ця трава, але і для її застосування є протипоказання, які можуть завдати шкоди здоров'ю. Фахівці не рекомендують приймати одночасно борову матку з конюшиною, шавлією, коренем солодки, хмелем і дурнишнике. Тривале застосування може призвести до передозування токсичними речовинами (арбулін, гідрохінон) з розвитком симптомів інтоксикації, тому суворе дотримання дозування обов'язково, так само як і проведення перерв між курсами.

Борова матка шкоду

Не рекомендується застосовувати препарати з борової матки, якщо є:

 • - індивідуальна непереносимість,
 • - гіпертонічний криз,
 • - погана згортання крові,
 • - підвищена температура.

Дітям до 14 років, під час місячних, годування дитини грудьми також не рекомендується використовувати препарати з борової маткою.