Фукусіми

Фукусіми

Водорості фукус пухирчастий (лат. Fucus vesiculosus) відома людям з давніх-давен. Ще наші далекі предки, які жили на берегах морів, охоче вживали фукус в їжу і лікували їм багато захворювань. Всього до сімейства фукусових відноситься більше 300 видів водоростей зі схожими корисними якостями.

Фукусіми, властивості якого унікальні, надає наорганізм протизапальну, ранозагоювальну, регенеруючу, антибактеріальну, болезаспокійливу, седативну, заспокійливу, імуностимулюючу, сечогінну, жовчогінну, детоксикаційну, антисклеротичну, антикоагулянтну дію.

Властивості фукуса обумовлені його багатим составом.Он містить повний набір мікро- і макроелементів (залізо, йод, калій, кальцій, натрій, магній, кремній, селен, фосфор, цинк, сірка та ін.), практично всі необхідні людині вітаміни, збалансований набір органічних кислот і унікальні полісахариди (альгінати, ламінаран, фукоїдан), яких практично не буває в наземних рослинах. Важливим є той факт, що всі перераховані речовини містяться в фукус в органічній формі.

Фукусіми користь сприяє зниженню рівня холестерину в крові. Велика кількість йоду і трийодтирозину м'яко стимулюють функцію щитовидної залози. Альгинати фукуса виводять з організму радіонукліди і солі важких металів, регулюють водно-сольовий обмін, нормалізують травлення, очищають кишечник. Також альгінати стимулюють процеси загоєння ран і опіків, перешкоджають розвитку інфекції в пошкоджених тканинах. Ламінарин фукуса зміцнює стінки судин, нормалізує кровопостачання серця і головного мозку, перешкоджає утворенню тромбів і злоякісних пухлин, підвищує імунітет, заспокійливо діє на нервову систему, сприяє міцному сну. Фукоидан має противірусну, імуннорегулірующім, протипухлинну (він припиняє ріст і розвиток нових кровоносних судин, що живлять пухлину) властивостями. Йод фукуса нормалізує обмін речовин в підшкірній жировій клітковині, активує розпад жирів і підвищує ліполіз, таким чином сприяє зникненню ожиріння - целюліту.

Користь фукуса для організму неоціненна, він нормалізує синтез статевих гормонів, стимулює повноцінну роботу щитовидної залози, заповнює потреби організму людини в незамінних амінокислотах, вітамінах, поліненасичених жирних кислотах типу «Омега». Екстракт сприяє зміцненню серцево-судинної системи, робить стінки судин більш еластичними і міцними, є потужним детоксикантом і незамінний при виведенні шлаків з організму.

Фукусіми препарати , представлені в асортименті нашої продукції- рідкий екстракт -концетрат з слоевищ фукуса.

Препарати з фукуса часто використовуються в косметологічних цілях. З нього роблять масло, різні креми, тоніки і скраби для очищення, зволоження, освіження шкіри, розгладження зморшок і т. П. Для цих цілей можна застосовувати відвари і настої, крім того їх використовують для зміцнення волосся і стимулювання їх зростання. Кубиками люду із заморожених відварів і настоїв добре протирати шкіру обличчя і рук.

Фукусіми застосування

  • -дісбактеріозе і зниженні моторики кишечника;
  • - проведення комплексних програм по зниженню ваги;
  • - захворюваннях верхніх дихальних шляхів, ГРВІ;
  • - алергічних станах, астмі;
  • - підвищених фізичних навантаженнях і стресових ситуаціях:
  • - цукровому діабету;
  • - мастопатії;
  • - серцево-судинних захворюваннях;
  • - клімаксі.

Застосування фукуса різноманітно. Корисні речовини, якими багатий фукус, діють на організм комплексно і впливають практично на всі органи і системи. Тому екстракт фукуса застосовується при лікуванні захворювань сечостатевої, дихальної та нервової систем, шлунково-кишкового тракту, цукрового діабету, щитовидної залози, астми, алергії, шкірних захворювань, м'язових болів і запалень суглобів, авітамінозу, дисбактеріозу, набряклість.

Фукусіми користь для здоров'я

Фукусіми користь для жінок очевидна, він дуже ефективний для схуднення, його компоненти стимулюють обмін речовин, ускладнюють засвоєння вуглеводів , знижують в крові рівень цукру. Компоненти фукуса благотворно діють на гормональний фон жінок в період клімаксу а також нормалізують менструальний цикл, зміцнюють імунітет, покращують стан шкіри і волосся.

Фукусіми користь для чоловіків також огромна- він забезпечують організм людини вітамінами, амінокислотами, поліненасиченими жирними кислотами. Крім того, до їх складу входить компонент фукоїдан, що володіє противірусною, протипухлинною, иммунорегулирующим властивостями.