Кресс водяний

Кресс водяний властивості

Властивості кресса водяного обумовлені його складом. У надземної частини і плодах водяного кресса містяться флавоноїди і антоціани. У надземної частини і коріння - глюкозинолати. Водяний крес містить і інші азотовмісні сполуки (фенілпропіонітріл, фенілацетонітріл і ін.). У насінні виявлено вищі жирні кислоти (олеїнова, лінолева, ерукова, пальмінтовая, стеріновий, ліноленова) і жирне масло - до 24%.

Користь кресса водяного проявляється завдяки збалансованому вмісту біологічно активних речовин (високий вміст вітамінів і мінеральних речовин, особливо заліза і йоду). Водяний крес володіє дуже корисними, цінними дієтичними властивостями, інтенсивно використовуються в лікувальній дієтології.

Кресс водяний користь . Лікарі-дієтологи рекомендують включати його в їжу хворим в реабілітаційний період після тривалих важких захворювань, складних операцій для відновлення і підтримки обміну речовин в цілому, а також для поліпшення апетиту. Корисно включення рослини в дієту при ожирінні і діабеті.

Кресс водяний препарати

Препарати з кресса водяного є і в нашій компанії. Екстракт цього корисного рослини входить до складу рідкого екстракту ГРАЦИЯ. Цей препарат дуже популярний серед жінок, адже він дуже ефективно бореться із зайвою вагою, не завдаючи шкоди організму, як і всі натуральні фітопрепарати.

Застосування кресса водяного в харчових цілях поширене в багатьох країнах, а так як він має цілющі властивості, то вони активно застосовуються в народній медицині. Біологічною активністю цієї рослини зацікавилися дослідники в багатьох зарубіжних країнах. Результати цих досліджень показують, що застосування кресса водяного буде вельми перспективним при лікуванні багатьох захворювань.

Кресс водяний застосування . В Європі водяний крес вже включають в рослинні жовчогінні препарати. Ефективно це рослина для лікування респіраторних застуд, особливо нежиті та кашлю. Екстракт водяного кресса має антиоксидантні і антибактеріальними властивостями. Також водяний крес в таблетках і капсулах використовується як біологічно активна добавка до їжі.

Кресс водяний користь для здоров'я

Кресс водяний користь для чоловіків . Споживання кресса сприяє поліпшенню обміну речовин, знижує артеріальний тиск, нормалізує діяльність нервової системи. Крім того, водяний крес надзвичайно корисний для людей, що палять - він зміцнює серцево-судинну систему і стимулює виведення мокротиння з бронхів.

Кресс водяний користь для жінок . У косметології використовують всі складові водяного Кресс, як сік так і масло. Вони зміцнюють волосся, роблять їх блискучими і красивими. Маски на основі водного кресса відмінно засіб для очищення шкіри від вугрів і прищів. Масло водяного кресса сприяє поліпшенню кольору шкіри і розгладжує зморшки.