Кава зелена

Кава зелена - властивості

Властивості кави зеленого . Що таке зелений кави - це звичайні кавові зерна що не були піддані ніякої термічній обробці. Всі властивості зеленого кава обумовлені його складом. До складу кавових зерен входять амінокислоти, білкові речовини, вуглеводи, дубильні речовини, алкалоїд кофеїн і т.д.

Кава зелена користь . Хлорогенова кислота, що міститься в зеленому кави, дуже сильний антиоксидант. Завдяки їй наш організм очищається від вільних радикалів. А ось надлишок її призводить до негативних наслідків і призводить до передчасного старіння організму. У поєднанні з кофеїном хлорогенова кислота сприяє спалюванню жиру, що допомагає позбавитися від зайвої ваги.

Користь кави зеленого . Що міститься в зеленому кави кофеїн підвищує мозкову активність, покращує пам'ять, знімає спазматичні болі, допомагає при мігрені.

У помірних кількостях (не більше двох чашок в день) зелений кави сприяє нормальній роботі серця, покращує лімфодренаж і нормалізує обмін речовин.

Користь кави зеленого . Зелений кава знижує рівень цукру в крові, що допомагає в боротьбі з такою недугою, як цукровий діабет. Дуже корисно масло із зерен зеленої кави. Їм ефективно лікувати опіки, воно має властивість розсмоктувати рубці. Покращує масло ріст волосся, зміцнює їх і відновлює блиск.

Кава зелена препарати

Препарати з кави зеленого випускаються в різному вигляді. В основному це БАДи для схуднення. Ще із зерен зеленої кави роблять масло, настої. Зелений кава активно використовується в косметології, так як володіє прекрасним зволожуючим дією. Препарати зеленої кави зараз випускаються і в таблетках і в капсулах.

Кава зелена застосування . У зелених кавових зернах міститься пристойну кількість хрому, переважної почуття голоду і тягу до солодощів. Саме тому зелений кави зараз так широко рекламується як засіб для схуднення. Але в тому вигляді, в якому він є, наприклад, в аптеках, дія його сумнівно, адже це БАД, що містять екстракт зеленого кава в дуже приблизному кількості і з додаванням безлічі допоміжних речовин.

Застосування кави зеленого в процедурах, спрямованих на профілактику виникнення зморшок дуже ефективно. Масло із зерен зеленої кави підвищує захисні функції шкіри. Завдяки вітаміну PP, що міститься в екстракті зеленого кава, знижується рівень "шкідливого" холестерину в крові, стимулюється функціонування печінки і підшлункової. Зелені кавові зерна є додатковим джерелом заліза, селену, вітамінів груп Е і С, кальцію, необхідних для нормального розвитку організму.

Кава зелена користь для здоров'я

Кава зелена для чоловіків . Зелений кава сприяє нормалізації і поліпшення репродуктивної функції у чоловіків, так як підвищує активність сперматозоїдів. А також:

  • підвищує загальний тонус організму,
  • покращує мозкову діяльність,
  • стимулювати фізичну активність,
  • заспокійливо діяти на нервову систему,
  • покращує стан дихальної системи,
  • покращує травлення,

Кава зелений для жінок . Практично кожна жінка рано чи пізно починає «воювати» з целюлітом. Якщо є проблемні зони, де з'явився целюліт, то можна робити обгортання зеленим кави. У нашому магазині є прекрасний препарат Грація - рідкий екстракт до складу якого входить екстракт зерен зеленої кави. Він дуже ефективний у боротьбі із зайвою вагою.