Зелений чай

Чим корисний зелений чай

Чи корисний зелений чай ? Щоб відповісти на це питання, давайте спочатку визначимося, що мається на увазі під фразою «зелений чай». Чорний, байховий, зелений, білий чаї все ростуть на одних і тих же кущах. Називаються по різному тому, що виходять вони в результаті різної обробки чайного листя.

Зелений чай чим корисний . У зеленому чаї зберігається максимум корисних поживних речовин і вітамін, так як він не піддається сильної термічній обробці. Чи не Зав'ялюють і не ферментує. Тому зелений чай набагато корисніше інших чаїв.

Зелений чай корисний для будь-якої людини, як тонізуючий напій. У холодний зимовий день, гарячий зелений чай зігріє, в спекотну літню погоду холодний зелений чай з лимоном вгамує спрагу і дозволить організму легше переносити спеку.

Чим корисний зелений чай для чоловіків . Дія зеленого чаю на організм чоловіки різноманітне. Зелений чай - це профілактика простатиту, поліпшення потенції, очищення організму, поліпшення імунітету. З огляду на реалії сучасного життя, коли високий рівень нашого спілкування з технікою, зелений чай допомагає роботі головного мозку, поліпшуючи її. Зелений чай збільшує приплив кисню до клітин.

Зелений чай застосування

Застосування зеленого чаю як щоденного напою для бадьорості і здоров'я вже зрозуміло. А ось ще одна жіноча хитрість - заварені пакетики із зеленим чаєм не викидати а використовувати для компресів під очі: прибираються набряки і темні кола. А ще розгладжується шкіра. Якщо заморозити заварені кубики зеленого чаю, то дуже корисно протирати шкіру обличчя цими кубиками льоду. А охолоджений заварений пакетик зеленого чаю зупинять кровотеча і сприяють загоєнню ран. А ще листя зеленого чаю добре вбирають запахи, можна полити їх в холодильник для цього.

Властивості зеленого чаю

Корисні властивості зеленого чаю обумовлені його складом. Одна третина його складу це дубильні речовини. Танін з кофеїном стимулюють роботу серцево-судинної системи.

Алкалоїди розширюють судини. А вміст вітаміну Р в кілька разів більше, ніж в цитрусових. Вітамін Р - це міцний імунітет. Група вітамінів В, що міститься в листках зеленого чаю, підсилюють дію один одного.

Зелений чай корисні властивості . З чайного листя виготовляють ефірну олію зеленого чаю, що використовується в лікувальних і косметичних цілях. Вміщені в листі зеленого чаю мікроелементи і мінеральні речовини роблять його поживним, лікувальним. Дієтичним продуктом. Китайці лікують зеленим чаєм кілька сот захворювань. Воістину чудодійний напій.

Корисність зеленого чаю:

  • - для органів травлення - як засіб детоксикації;
  • - для роботи серця і судин - як засіб , що знижує рівень поганого холестерину;
  • - при тривалому застосуванні, зелений чай здатний знижувати тиск;
  • - для ротової порожнини - як профілактика карієсу;
  • - дія однієї чашки зеленого чаю рівносильно одній таблетці від головного болю;
  • - зелений чай з молоком - профілактика поліневритом і хороший засіб заспокоїти нервову систему;
  • - в Китаї зеленим чаєм лікують ожиріння.

Зелений чай препарати

препарати з зеленого чаю . Зелений чай містить практично нуль калорій. Недарма його використовують в програмах схуднення. У нашому чаї «Граціозний» листя зеленого чаю займають почесне місце. А що входять до складу цедра лимона, цедра апельсина, лист сени, квіти бузини чорної, гібіскус, корінь кульбаби, насіння фенхелю, трава червоної конюшини - надають неповторний смак цього напою.