Волоський горіх

Чим корисні волоські горіхи

Волоські горіхи користь . Волоський горіх називають «деревом життя». У волоських горіхах близько сімдесяти відсотків жиру, але це корисні, ненасичені жири. Волоський горіх дуже калорійний, не рекомендується з'їдати більше семи штук в день.

Користь волоського горіха . Волоський горіх грає велику роль в підтримці здоров'я кісток. Він сприяє втраті ваги і профілактиці ожиріння. Допомагає волоський горіх при проблемах серця і діабету.

Волоський горіх користь для жінок . Унікальна група антиоксидантів, що міститься у волоських горіхах, дозволяє знизити ризик захворювання раку молочної залози. Ну а вже в боротьбі із зайвою вагою, він добре допоможе жінкам.

Волоський горіх користь для чоловіків . Волоські горіхи надають позитивну роль на чоловічу потенцію. Чоловіки, вживаючи волоські горіхи, продовжать свою чоловічу активність в інтимному житті. Також волоські горіхи це хороша профілактика від захворювання раку передміхурової залози.

Властивості волоського горіха

Волоський горіх корисні властивості:

 • - знижує ризик серцево-судинних захворювань за рахунок вмісту омега 3;
 • - допомагає боротися з підвищеним артеріальним тиском;
 • - зміцнює кісткову тканину;
 • - є джерелом білка;
 • - є джерелом дієтичної клітковини;
 • - джерело антиоксидантів;
 • - великий вміст вітаміну Е;
 • - має протизапальну властивість.

Цілющі властивості волоського горіха настільки широкі, що можна написати цілу книгу про це. Волоський горіх є джерелом калію, який захищає нашу нервову систему і необхідний для всіх наших м'язів, в тому числі і серця. Ну і звичайно, волоські горіхи - це допомога в роботі мозку.

Корисні властивості волоського горіха і при лікуванні захворювань щитовидної залози, завдяки входить в їх склад йоду. Це ще й гарна профілактика захворювань щитовидної залози. Купуючи очищені волоські горіхи, знайте, що горіхи з темною шкіркою цінуються менше, ніж зі світлою. Очищений волоський горіх при неправильному зберіганні втрачає свої корисні якості досить швидко. Уникайте тих, які виглядають як гумові або зморщені. Переконайтеся, що вони не прогірклим.

Волоський горіх корисні властивості для жінок . Парадокс - волоські горіхи висококалорійні, але швидше за допомагають схуднути, ніж поправитися. Очевидна користь волоських горіхів для зниження загального денного калоража за рахунок більш швидкого і тривалого насичення.

Волоський горіх застосування

Застосування волоського горіха . У нашому житті волоські горіхи широко застосовуються і в кулінарії і в лікувальних цілях. Із зелених волоських горіхів варять дуже смачне варення. З ядер волоських горіхів роблять вітамінні суміші. Дуже корисно робити перекус з волоськими горіхами. Волоські горіхи додають в салати, в страви з м'яса.

Волоський горіх препарати . Масло волоського багато антиоксидантами, вітамінами і мінералами, в тому числі міддю, ефірними жирними кислотами, а також марганцем. Воно дуже смачне і запашне і лікувальний:

 • - має здатність знижувати вміст холестерину;
 • - очищає судини при атеросклерозі;
 • - вживається для лікування опіків і довго не загоюються ран;
 • - рекомендується при сечокам'яній хворобі і болях при сечовипусканні;
 • - очищає печінку і жовч, відновлює слизову оболонку шлунка.

Препарати з волоського горіха . В асортименті нашої компанії є запашне смачне масло волоського горіха. Купуйте і ви отримаєте задоволення і користь, вживаючи його в якості приправи або по одній чайній ложці на ніч. Це поліпшить роботу вашого шлунка і кишечника.