Горянка

Застосування горянки

Горянка властивості:

  • - протизапальну;
  • - в'язким;
  • - протимікробну;
  • - тонізуючим;
  • - сечогінну;
  • - жовчогінну;
  • - загальнозміцнюючим.

Всіма цими властивостями володіє наземна частина рослини. Прийом настоянки з горянки зміцнює імунітет.

Лікувальні властивості горянки використовували давно в китайській народній медицині. Мешкає ця рослина в передгір'ях і на лісових просіках Кавказу, Туреччини, Альп і Східної Азії. Ця квітка дуже популярний в Західній Європі. Властивості горянки обумовлені хімічним складом її квіток. Вони містять дубильні і гіркі речовини, алкалоїди, смоли і ефірні масла. Хороша горянка для профілактики чоловічих статевих розладів, для боротьби з хронічною втомою.

Горянка застосування . У народній медицині зазвичай використовують настої з горянки. Самою широке застосування горянка знайшла в ландшафтному дизайні. Вона швидко покриває землю суцільним зеленим килимом. Горянка зачаровує ніжними суцвіттями.

Користь горянки

Горянка користь . Відвари горянки дуже корисні для лікування запалень слизової рота, при розладі шлунка. Ними добре промивати фурункули, гнійники. За лікувальним ефектом дію горянки можна порівняти з «Віагрою», але вона більш безпечна для організму, також її лікувальні властивості використовують при лікуванні чоловічого безпліддя.

Препарати з горянки

Горянка препарати . Препарати з горянки не володіють побічними ефектами. Але, як і всі рослини має протипоказання при застосуванні: вагітність період лактації та індивідуальна непереносимість. Екстракт горянки допомагає спортсменам збільшувати концентрацію тестостерону в крові. Також вона впливає на секрецію норадреналіну, допаміну, адреналіну і серотоніну, які сприятливо впливають на процес обміну речовин в людському тілі. Без цих гормонів неможливий нормальний ріст м'язової маси і втрата зайвого підшкірного жиру.

Горянка купити . В основному продаються екстракти горянки. Можна купити горянку в складі чаїв. А можна зібрати квітки горянки самим. Насушити і робити відвари, настої. У нашому екстракті «Чоловіча сила» присутній екстракт горянки.