Ананас

Користь ананаса для здоров'я

Користь ананаса пов'язана з вхідними в його склад вітамінами і великим вмістом калію. Також ананас є джерелом харчових волокон (клітковини). Завдяки цьому він дуже корисний для травлення. Корисний тільки свіжий ананас. Консервовані або заморожені плоди не володіють всіма корисними властивостями.

Користь ананаса для чоловіків полягає в збільшенні тестостерону, тому що ананас є природним афродизіаком. Тому, дорогі чоловіки, щоб поповнити запас енергії в організмі, отримати прилив життєвих сил, споживайте свіжий ананас або препарати з ананасом. Вітамін С, що міститься в ананасі, грає важливу роль в імунній системі нашого організму.

Корисні властивості ананаса є великий перелік:

  • - покращує травлення;
  • - має антиоксидантну дію;
  • - допомагає в роботі серцево-судинної системи;
  • - має протизапальну дією;
  • - допомагає при застуді і кашлі;
  • - знижує кров'яний тиск ...

Цей список можна продовжити. Властивості ананаса боротися з раковими клітинами обумовлено наявністю в складі бромелайну. Цей фермент, володіючи виборчої токсичністю, руйнує мутував клітини і не чіпає здорові. А стерини, які містяться в ананасі, допомагають в боротьбі з «поганим» холестерином.

Застосування ананаса

Застосування ананаса різноманітне: в побуті - десерт, при приготуванні соусів, коктейлів, в дієтах при схудненні; в нетрадиційній медицині. При виготовленні натуральних дієтичних добавок. Ананас екзотичний плід, який прикрасить будь-який святковий стіл. Його можна просто дарувати на Новий рік з шампанським, до речі, з ананаса з шампанським виходить шикарний фруктовий салат.

Препарати з ананаса

Препарати ананаса , володіючи лікувальними властивостями, знайшли широке застосування. До лікувальних властивостей ананаса відносяться:

  • - розрідження крові;
  • - очищення кровоносних судин;
  • - виведення шлаків з організму.

Перераховуючи лікувальні властивості ананаса, не можна забувати і про побічні ефекти. Тому не зловживайте і не їжте ананас в великих кількостях, особливо це стосується вагітних жінок.

Екстракт ананаса входить до складу препарату нашого виробництва екстракт Грація_біол. Крім екстракту ананаса цей ефективний препарат містить суміш рослинних рідких екстрактів зерен кави зеленого, готу коли, кореня імбиру, трави кресса водяного, листя касії. Екстракт Грація_біол нормалізує обмін речовин, виводить зайву рідину з організму, шлаки, знижує апетит. Найголовніше, він зручний в застосуванні. Йому приймають по кілька крапель на 150 мілілітрів води.