Гіпотонія

Available
Екстракти рідкі

Екстракт Елеутерокок (30 мл)

ТМ "Биолика"
Код: 343-31
147,00 грн.
Екстракт «Елеутерокок» виявляє стимулюючу дію, підвищує неспецифічну резистентність організму. Має стимулюючу дію на центральну нервову систему, усуває перевтома, дратівливість; відновлює і підвищує фізичну і розумову працездатність, захищає від несприятливих факторів зовнішнього середовища.

Що таке гіпотонія

Гіпотонія-це хвороба , при якій знижується рівень артеріального тиску в результаті зниження тонусу кровоносних судин, при цьому розвивається цілий комплекс різних симптомів, людина відчуває серйозний нездужання.

Знижений тиск за показаннями тонометра, вважається в порівнянні з нормою: 100/65 мм рт. ст. для чоловіків і 95/60 мм рт. ст. для жінок . Гіпотонія може розвинутися як самостійне захворювання, може виникнути в результаті інших патологій.

Вродженої гіпотонією найчастіше страждають дівчата у віці від 19 до 40 років. У старшому віці зниження тиску зазвичай підвищується через що починаються процесів старіння. Придбана гіпотонія - часте явище серед спортсменів і студентів.

Чим небезпечне знижений тиск

Чим загрожує знижений тиск . Основна небезпека гіпотонії полягає в тому, що вона призводить до недостатнього кровопостачання і, як наслідок, кисневого голодування головного мозку, внутрішніх органів. Ось чому це захворювання вимагає обов'язкового, своєчасного лікування. Чим небезпечна гіпотонія - cімптоми можуть розвиватися поступово або виникнути в формі різкого нападу (наприклад, внаслідок великої крововтрати), результатом якого може стати непритомність. Також можливе виникнення такого ускладнення як кардіогенний шок через порушення периферичного кровообігу.

Причини зниженого тиску

  • - Слідство вегето-судинної дистонії.
  • - нерідко захворювання супроводжує вегето судинної дистонії, а останні клінічні дослідження довели тісний зв'язок гіпотонії з депресією, хронічною втомою
  • - захворювання серцево-судинної системи, шлунково-кишкового тракту.
  • - Інші можливі причини - захворювання серцево-судинної системи (зокрема, серцева недостатність, атеросклероз), шлунково-кишкового тракту, авітаміноз, різні інтоксикації, алергічні реакції та інші хвороби.

Гіпотонія причини:

Виразкова хвороба шлунка. Крім того, гіпотензія як супутнє захворювання може розвинутися на тлі виразкової хвороби, ендокринних захворювань, хвороб печінки (гепатит), ревматизму. Інша поширена причина - остеохондроз шийного відділу хребта. Захисна реакція організму на зовнішні зміни.

Симптоми гіпотензії можуть виникнути у відносно здорових людей як захисна реакція організму на різку зміну клімату, підвищені фізичні навантаження. Таку форму гіпотонії називають адаптаційної або фізіологічної. Її симптоми усуваються порівняно легко, вони не вимагають серйозного лікування.

Гіпотонія симптоми

Симптоми низького тиску зниження працездатності, дратівливість, поганий настрій. У людини з гіпотензією може погіршитися пам'ять, він стає розсіяним, йому важко сконцентрувати увагу. Симптоми при низькому тиску переважають -Емоційна нестійкість, підвищена чутливість до яскравого світла або гучного мовлення. Симптоми гіпотонії у чоловіків-гіпотоніків може бути знижена статева потенція, а у жінок нерідко спостерігається порушення менструального циклу. При цьому менструації часто бувають слабкими і хворобливими.

Ознаки гіпотонії . Однією з ознак низького тиску є потемніння в очах при різкому вставанні або розгинанні тіла (ортостатична гіпотонія), при цьому ноги стають ватяними а також головні болі і запаморочення, метеозалежність, постійне відчуття «нестачі повітря».

Профілактика гіпотонії . Кращим засобом профілактики гіпотонії (гіпотензії) служить правильний спосіб життя, що включає в себе систему раціонального харчування, певні фізичні навантаження, повноцінний відпочинок і процедури, які зміцнюють судини (до таких процедур відносяться необтяжливі фізичні навантаження, масаж, контрастний душ, гідромасаж, плавання) Дуже важливим засобом профілактики гіпотонії є здорова і радісна атмосфера в сім'ї, тому що відомо, що негативні емоції для гіпотоніка часто стають вирішальним чинником, що провокує різке і сильне зниження артеріального тиску.

Препарати при гіпотонії - призначають лікарські рослини, з огляду на їх тонізуючу, загальнозміцнюючу, вазопресорну дію. У збори, що рекомендуються при зниженому артеріальному тиску, включаються аралія, алое, корінь аїру, женьшень, звіробій, лимонник китайський, пижмо, татарник, деревій, шавлія, шипшина тощо.

Ефективні препарати при зниженому тиску - таб. «Оксі-біол», «Аїр болотний», екстракт «Кропиви», при ендокринних расстройствах- «Щітонорм-біол», «Моно-біол Солодка», екстракт «Ламінарії», «Фукусіми». Знижений тиск що робити ? Почати потрібно з візиту до терапевта. Потрібно загальний аналіз крові і сечі, аналіз крові на електроліти, ЕКГ, ЕХО-КГ, визначення рівня кортизолу, рентгенографія органів грудної клітини, УЗД або КТ черевної порожнини, УЗД судин нижніх кінцівок.

Знижений тиск що випити ? «Оксі-біол» - комплексний фітопрепарат для людей, які страждають від порушень регуляції системи кровообігу і судинного тонусу, дія якої спрямована на поліпшення мікроциркуляції і згортання крові, на підтримку оптимального тонусу судин, реологічних властивостей крові, забезпечення розумової і фізичної працездатності на високому рівні.

Що робити якщо низький тиск ? Спрямувати основні свої зусилля на підвищення рівня життєвих сил в організмі, поліпшення якості сну, здатності організму відновлювати сили, підвищення стресостійкості усунення наслідків стресів, нормалізацію психоемоційного стану.

Що робити при зниженому тиску - комплексно застосовуються лікувальні методи, включаючи голковколювання, точковий масаж і спеціальні фітопрепарати, що поліпшують стан нервової системи, відновлюють нормальний сон.