Аралия

Аралия - користь і застосування

Аралия маньчжурська поширена на Далекому Сході, в Кореї, Китаї, Японії. Корінь аралії заготовлюється восени або навесні, до того, як розпуститься листя. Кору збирають в ті ж терміни, що і коріння. А ось листя - під час і після цвітіння. Сушать їх в сушарках або добре провітрюваних приміщеннях. Корінь аралії використовується в нетрадиційній медицині і при виготовленні медичних препаратів. Часто корінь аралії маньчжурської служить замінником кореня женьшеню, тому що не менш корисний.

Користь аралії обумовлена ​​багатим корисним складом коренів, листя і насіння . Це: ефірні масла, вітаміни, білки, мікроелементи, алкалоїди, глікозиди, крохмаль, аскорбінова кислота і т.д. Можна і в домашніх умовах зробити настоянку коренів аралії або відвар. Ні в якому разі не можна допустити передозування при споживанні настоянок або відварів, щоб не викликати алергічної реакції організму.

Властивості аралії

Використовуючи лікарські властивості аралії можна отримати наступні ефекти:

  • - збудливий (в цьому препарати з коренів аралії діє ефективніше, ніж аналогічні з елеутероккоком і женьшенем);
  • - загальнозміцнюючий;
  • - стимулюючий;
  • - антистресовий;
  • - імуномодулюючий;
  • - кардіотонічний.

Корисні властивості подзвонили знайти застосування аралії і в інших областях. Коріння аралії використовуються при виготовленні тонізуючих напоїв. Листя можна вживати в їжу. Також культивують аралію для декоративних цілей.

Препарати з аралії

Галеновиє препарати аралії маньчжурської мають кардіотонічну ефектом, істотно не впливаючи на артеріальний тиск. Препарати з аралії в медицині випускають у вигляді настоянки. Також коріння аралії входять до складу препарату «Сапарал». До речі, не рекомендується його пити в вечірні години, тому що він надає збудливу дію.

Виготовлені в домашніх умовах настоянки і відвари з аралії обов'язково треба зберігати в щільно закритій темній посуді. Індивідуально підібрати дозування. В будь-якому випадку. Якщо ви хочете використовувати препарати з аралії в лікувальних цілях, порадьтеся з лікарем, так як будь-які передозування можуть призвести до погіршення стану здоров'я.

Купити аралію можна в аптеках, в Інтернет магазинах. У нашій компанії продається сироп Цукрознижувальний, який містить корінь аралії маньчжурської. Крім нього до складу сиропу входять: лист чорниці, стулки квасолі, квіти ромашки, трава хвоща польового, плоди шипшини, трава звіробою, корінь оману. Сироп рекомендується застосовувати при цукровому діабеті, ожирінні. Обов'язково слід враховувати індивідуальну непереносимість на що входять до складу сиропу лікарські трави.

Ціна аралії доступна всім. Якщо вас зацікавила ця рослина, якщо ви вірите в нетрадиційну медицину, якщо ви любите розводити рослини на своїй ділянці, на дачі - спробуйте більше дізнатися про такому цікавому рослині, як аралія маньчжурська.