Шавлія

Шавлія

Шавлія лікарський - рослина добре відоме в народній медицині. Своє поширення по планеті він почав із Середземномор'я ще в давнину. Описи його використання в лікувальній практиці можна знайти у багатьох грецьких і римських медиків. Гіппократ називав шавлія «священної травою» і рекомендував його широке застосування. Власне, в цьому немає нічого дивного, навіть назва шавлії, «salvia», походить від латинського salvere - «бути здоровим».

Шавлія властивості його використовуються як в народній, так і в офіційній медицині. У складі трави шавлії виявлені ефірні масла, смоли, дубильні речовини, алкалоїди, флавоноїди, органічні кислоти. Крім цього в шавлії містяться вітаміни Р, С, В1, нікотинова кислота, а також камфора, таніни. Також до складу шавлії входить велика кількість кальцію, магнію і багато іншого. Шавлія багатий і фолієвою кислотою, яка нам необхідна для кровотворення і попередження атеросклерозу.

Властивості шавлії - листя і квіти шавлії мають безліч лікувальних властивостей , серед яких можна виділити наступні важливі властивості:

  • - болезаспокійливі,
  • - протизапальні,
  • - дезінфікуючі,
  • - сечогінні,
  • - в'яжучі,
  • - відхаркувальні,
  • - жарознижуючі,
  • - кровоспинні

шавлія користь

У складі багатьох зборів, спрямованих на лікування органів травлення, можна виявити шавлія, він підвищує секреторну функцію шлунка, позитивно впливає при колітах, гастритах, холецистити, хворобах печінки, жовчного міхура і нирок.

Користь шавлії при серцевих хворобах і цукровому діабеті очевидна-он допомагає знизити рівень цукру в крові і уровеньхолестеріна. Шавлія препарати , представлені в асортименті нашої продукції-екстракт «Регенерація- біол», фітокарамель «Іммунвіт з шавлією», зубний комплекс «Біолінк».

Препарати з шавлії - екстракт« Регенерація- біол »має загальнозміцнювальну, спазмолітичну, жовчогінну, антисептичну, протизапальну і місцеву знеболювальну, епітелізірующее дію, нормалізує обмін речовин, має легкий заспокійливим і кровоспинну ефектом; усуває кровоточивість ясен і запальні процеси в порожнині рота.

Шавлія застосування

Протизапальні, відхаркувальні і болезаспокійливі властивості шавлії лікарської дозволяють застосовувати його в лікуванні захворювань горла, порожнини рота, шкіри і верхніх дихальних шляхів. Шавлія - ​​потужний антисептик, ця трава здатна справлятися з різними патогенними мікроорганізмами і грибковою інфекцією, активна відносно стрептококів і стафілококів.

Застосування шавлії показано для лікування захворювань шлунково-кишкового тракту, печінки, нирок, вірусних інфекцій, ангіни, бронхіту, гінгівіту, паротиту, поліартриту, радикуліту, невриту, діабету, жіночих і шкірних хвороб, ран, виразок, фурункулів, опіків, зняття нападів астми.

Шавлія користь для здоров'я

Шавлія користь для чоловіків , які страждають від запальних процесів органів сечостатевої системи. Причиною виникнення запальних процесів є хвороботворні мікроби і бактерії. Шавлія успішно справляється з цими бактеріями і знищує їх, таким чином знімаючи запалення і запобігаючи можливі проблеми в майбутньому. Він допомагає підвищити рівень тестостерону в організмі, поліпшити якість сперми. При правильному застосуванні рослина підвищує шанси зачати. Рослина також покращує процеси кровообігу в чоловічих статевих органах, усуває застої в сім'явивідних шляхах. Шавлія усуне запальні процеси, знищить хвороботворні бактерії.

Шавлія користь для жінок - ще в давнину шавлія вважали жіночим ліками. Сучасні медики підтвердили, що містяться в ньому фітогормони за дією на жіночий організм в чомусь схожі з естрогеном. У народній медицині шавлія застосовується при лікуванні жіночих хвороб і безпліддя, препарати шавлії підвищують лібідо, омолоджують жіночий організм. Завдяки наявності в складі листя шавлії жіночих гормонів, за дією аналогічних естрогенів, шавлія широко застосовується для зняття хворобливих симптомів при клімаксі. Крім того препарати шавлії покращують пам'ять і зміцнюють імунітет.