Стевія
Яблопект (20 шт)
Яблопект № 16 Антиоксидантний (20 шт)

СТЕВІЯ
Ця рослина родом з Південної Америки. З давніх-давен індіанці, що населяли території Парагваю і Бразилії, називали його «солодкої травою» і додавали не тільки в чаї, а й використовували в медичних цілях - наприклад, для лікування печії. Сьогодні в рід стевія (лат. Stevia) входить більше 200 видів рослин - чагарників і трав. Їх листя і здобуті з них водяні екстракти широко використовуються як підсолоджувачі. Особливо широко для промисловості культивується вид стевія медова. Ця рослина є цінною сировиною у виробництві продуктів харчування для людей, які страждають на діабет і ожиріння.
Властивості стевії обумовлені її унікальним составом.Особенним це рослина роблять унікальні речовини - стевіозид і ребаудіозіди. Їх присутність в хімічному складі відповідає за головне якість стевії - властивість бути дуже солодкою. Вони виявилися абсолютно нешкідливими для людини, практично не містять калорій, хоча володіють винятковою властивістю - в 300 разів солодше звичайного цукру. Стевія - це природний підсолоджувач невуглеводної природи, володіє унікальними лікувально-профілактичними і оздоровчими властивостями. Глікозиди стевії володіють антигіпертензивними, репаративними, імуномодулюючими та бактерицидними властивостями, що забезпечують нормалізацію функцій імунної системи і підвищують рівень біоенергетичних можливостей організму.
Стевія властивості якої давно вивчені, крім солодких глікозидів, до складу стевії входять багато інших корисних для організму людини речовин: антиоксиданти-флавоноїди (рутин, кверцетин та ін.), мінеральні речовини (калій, кальцій, фосфор, магній, кремній, цинк, мідь, селен , хром), вітаміни С, А, Е, вітаміни групи В. через ці цінних властивостей стевію не тільки широко застосовують для дієтичного харчування, але і використовують при лікуванні ожиріння, цукрового діабету і гіпертонії. У багатьох країнах - Японії, Китаї та ін. - це рослина входить як підсолоджувач в раціон всіх жителів.
Стевія користь для організму очевидна .
- - покращує травлення;
- - активізує обмін речовин;
- - зменшує калорійність їжі і тягу до солодкого;
- - діє як легкий сечогінний, позбавляючи організм від зайвої рідини і набряків; покращує стан шкіри (збільшує гладкість шкіри, зменшує зморшки, бореться із запаленнями);
- - виводить токсини і шлаки;
- - нормалізує артеріальний тиск, рівень цукру і холестерину в крові;
- - зміцнює імунітет; освіжає порожнину рота і є профілактикою хвороб зубів і ясен;
- - сприяє загоєнню дрібних ранок, подряпин і опіків слизової рота;
- - допомагає впоратися з фізичною втомою, запамороченням, сонливістю, апатією.
Користь стевії також і в тому, що вона покращує роботу серцево-судинної, імунної систем, щитовидної залози, печінки , нирок, селезінки. Нормалізує тиск, має антиоксидантні, адаптогенні, протизапальну, антиалергенним і помірним жовчогінним діями. Застосування стевії доцільно і при патології суглобів (артритах, остеоартрозі), при яких також рекомендовано обмеження споживання цукру. Екстракт стевії в поєднанні з нестероїдними протизапальними препаратами знижує їх шкідлива дія на слизову оболонку шлунково-кишкового тракта.Также поліпшуються реологічні властивості крові, її текучесть.В останні роки численні дослідження в ряді країн світу показали, що при регулярному вживанні стевії, знижується вміст глюкози в крові, зміцнюються кровоносні судини, гальмується ріст новоутворень. Стевія також може вживатися людьми з метою нормалізації роботи шлунково-кишкового тракту, так як до складу препарату входить досить велика кількість інуліну-фруктоолігосахаріди, службовця живильним середовищем для зростання корисних бактерій кишечника - біфідо-і лактобактерій.
Стевія препарати , до складу яких вона входить широко представлені в асортименті нашої продукції. Це серія препаратів «Яблопект», комплекс «антигельмінтними». «Яблопект» ТМ - пектиновмісні фітопрепарат, що володіє властивістю зв'язувати і виводити з організму токсини різного походження, а також забезпечувати потребу організму життєво необхідними харчовими речовинами.
Препарати з стевії входять до складу зовнішніх засобів-шампунь від лупи «Юна» і фітобальзам «Ліостев» - мазь володіє протизапальними властивостями. Надає дезінфікуючий, протигрибковий, ранозагоювальний дії. Відновлює природну еластичність шкіри. Застосовується в косметології для відновлення клітин шкіри, розгладження зморшок і запобігання появи нових.
Стевія застосування
- - Цукровий діабет (1 і 2 типу) і схильність до нього.
- - Надлишкова маса тіла.
- - високий тиск (гіпертонія).
- - Атеросклероз або високий холестерин крові.
- - високий цукор крові.
- - Хвороби печінки, нирок, підшлункової та щитовидної залоз і ін.
- - Лікування вірусних інфекцій.
- - Ослаблений імунітет взагалі і при гострих і хронічних інфекціях, в тому числі гнійно-септичних.
- - Атонічні дерматити, алергічні стани шкіри.
- - Виразкова хвороба шлунка, гострі і хронічні гастрити, необхідність поліпшення ферментативної активності органів травлення.
- - Нормалізація мікрофлори кишечника після тривалого прийому антибіотиків, дисбактеріоз.
- - Лікування виразок різного походження.
- - При сильній розумового навантаження.
Застосування стевії різнобічно. Стевіозиди пригнічують розвиток багатьох хвороботворних мікроорганізмів, тому стевія рекомендується при хворобах порожнини рота: захищає зуби від карієсу, а ясна від пародонтозу, який є частою причиною втрати зубів, в тому числі при цукровому діабеті. За кордоном випускають зубні пасти і жувальні гумки з стевіозидом.
Стевія користь для здоров'я
Стевія користь для чоловіків
фахівці вважають стевію кращим подсластителем в світі і, особливо, вона рекомендується людям із зайвою вагою при підвищенні рівня холестерину і цукру в крові. Дослідження показали, що стевія нормалізує рівень цукру в крові і рекомендується для застосування у хворих з порушенням обміну речовин, в тому числі хворих на цукровий діабет, атеросклероз, ожиріння та іншими супутніми захворюваннями.
Стевія користь для жінок
Раціонально застосування стевії в програмах зниження ваги. Рослина має приторно-солодкий смак, тому її називають медовою травою. При цьому стевія НЕ калорійна. Ця особливість дозволяє використовувати траву в якості замінника цукру особам, що стежить за своєю фігурою. Листя стевії застосовують для схуднення ще й тому, що вона нормалізує обмін речовин, зміцнює імунітет, благотворно впливає на роботу шлунково-кишкового тракту, зокрема кишечника, стимулюючи його моторну функцію.