Шипшина

Available
Рідна природа

Артро-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 432
114,00 грн.
При порушеннях сольового обміну: остеохондрозі, артритах, подагрі ...
Available
Рідна природа

Імуно-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 435
114,00 грн.
Підвищення імунітету і загальної резистентності організму
Available
Рідна природа

Кардіо-біол ((90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 437
114,00 грн.
Нормалізація діяльності серцево-судинної системи ...
Available
Рідна природа

Нефро-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 441
114,00 грн.
Сечогінна, протизапальну дію, посилює виведення камнеобразующіх солей ...
Available
Рідна природа

Грація-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 455
126,00 грн.
Дієтична добавка до раціону харчування «Грація-біол» - комплексний фітопрепарат, стимулюючий обмін речовин і травлення, надає жовчогінний ефект, що володіє м'яким проносним дією, що знижує рівень холестерину в крові, що пригнічує апетит, який надає сечогінну дію; володіє тонізуючим, антиоксидантну, адаптогенну ефектами .

ШИПШИНА

Рід шипшина відноситься до сімейства розоцвітих (лат. Rosaceae). Налічується близько 300 видів рослин цього роду. Шипшина коричнева поширений по всій європейській частині Росії, в Західному і Східному Сибіру, ​​доходить до озера Байкал. Зростає в Білорусі, на Україні. Шипшина даурский поширений в південних районах Східного Сибіру і Далекого Сходу. Шипшина голчастим виростає в лісовій зоні, заходячи в тундру, має великий ареал - від Тихого океану до Карелії. Шипшина зморшкуватий поширений на Далекому Сході. Шипшина собача поширений в Росії, зростає на Україні і Кавказі. В якості лікарської сировини використовуються шипшини плоди (Rosae fructus).

Шипшина, властивості обгрунтовані тим, що ці ягоди містять більше аскорбінової кислоти, ніж лимони і смородина. Це хороший природний антиоксидант. У шипшині велика кількість таких вітамінів, як А, Р, Е, К, В2. Серед його корисних властивостей - бактерицидний ефект. Він активізують ферментні системи і окислювально-відновні процеси в організмі, позитивно впливають на вуглеводний обмін, посилюють синтез гормонів і регенерацію тканин, підвищують опірність організму до несприятливих факторів навколишнього середовища, підвищують секрецію жовчі, збільшують діурез, зменшують ламкість і проникність капілярів.

Властивості Шипшини:

 • - жовчогінний
 • - бактерицидну
 • - протизапальну
 • - сечогінний
 • - иммуномодулирующее
 • - протицинготний
 • - протиатеросклерозну
 • - загальнозміцнюючий
 • - регенеруючу і репаративное.

Шипшина користь якого для організму величезна, регулює згортання крові і проникність кровоносних судин, покращує регенерацію, стимулює вироблення колагену. Відновлює захисні властивості організму, зміцнює імунну систему, активізує кровотворні процеси і обмін речовин. Зміцнює фізичну працездатність і стимулює розумову діяльність. Користь шипшини ще і в тому, що він знижує рівень холестерину в крові і розчиняє холестеринові бляшки. Має антиоксидантні і жовчогінні властивості. Перешкоджає утворенню згустків крові і каменів в сечовий системі, знімає напругу стінок судин, стимулює фібриноліз, покращує роботу печінки. Має антигістамінну, спазмолітичну, бактеріостатичну дію. В експерименті знижує кислотність шлункового соку, прискорює загоєння ран і опіків будь-якого походження, включаючи променеве ураження. Живить і відновлює слизову оболонку порожнини рота. Шипшина корисний в якості вітамінного, загальнозміцнюючий засіб.

Шипшина препарати

Лікування шипшиною входить до складу комплексної терапії при гемофілії, геморагічному діатезі, внутрішніх кровотечах і крововиливах, при променевої хвороби, хвороби Аддісона. Використовуються лікувальні властивості шипшини для лікування захворювань печінки (холецистит, гепатит), нирок (нефрити) і запалень сечової системи. Приймають його при травмах, переломах, довго не загоюються ранах. Користь шипшини проявляється при простудних і вірусних захворюваннях, пневмоніях.

Препарати з шипшини широко представлені в асортименті нашої продукції .Він входить до складу таблетованих препаратів-«імуно-біол», «артрит біол», «Гепато-біол», «Кардіо- біол», «нефро -біол», «Фітовіт кровотворних», «Грація- біол», Яблопект «Вітамінний», «Антиоксидантний »,« Жовчогінний », фіточай« Весняний »,« Сонячний », екстракт« Лімфа- біол », Сироп« Полівітамінний »і т.д.

Шипшина застосування:

 • - при недокрів'ї;
 • - при атеросклерозі;
 • - для позбавлення від проблем з травленням;
 • - при зниженій секреції шлунка;
 • - при кровотечах матки;
 • - в разі захворювань жіночих органів;
 • - при збої в кровотворенні;

Застосування Шипшини ефективно -

 • - для підвищення загальної активності організму за рахунок великої кількості вітамінів;
 • - при повільно затяг івающіхся ранах;
 • - при загальному виснаженні або недокрів'ї;
 • - при повільному зрощенні кісток;
 • - при малярії;
 • - при хронічних або інших формах хвороб кишечника або печінки і т. П

Шипшина користь для організму

Шипшина користь для чоловіків - його призначають при очних хворобах, атеросклерозі, тромбозі, злоякісних новоутвореннях, порушеннях сольового обміну і роботи судин головного мозку. Як допоміжне лікувальний засіб показаний при цукровому діабеті, ішемічній хворобі серця. Властивості шипшини регулювати тиск застосовується при.

Шипшина користь для жінок полягає в тому, що він є ефективним препаратом для лікування анемії, авітамінозу і гипоавитаминозов вітаміну С, тому призначається при лактації. Ці ж корисні властивості шипшини актуальні при вагітності, коли різко зростає потреба у вітаміні С. Крім нормалізації обміну речовин і водно-сольового балансу, шипшина очищає організм, тому є засобом для схуднення. Найчастіше використовується відвар або чай з плодів шипшини. Напій приємний на смак, корисний для схуднення, допомагає захистити організм від дефіциту вітамінів і мікроелементів під час дієти або голодування.