Каштан

Available
Рідна природа

Проста-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 444
114,00 грн.
Покращує обмінні процеси в передміхуровій залозі, регулює функцію статевих залоз ...

Користь каштана

Каштан користь . Корисні властивості каштана застосовували ще в 16 столітті для лікування коней. Тому каштан і отримав назву кінський. При вивченні користі каштана, було встановлено, що найбільш активні і корисні спиртові екстракти плодів. Це пов'язано з наявністю в них ескуліну і есцину. Есцин розріджує кров, а ескулін стимулює активність сироватки крові.

Каштан застосування . У гомеопатії використовується кора каштана. У народній медицині - листя, плоди і квітки. А в Німеччині розтирають насіння каштана і квітки конвалії, цей порошок використовують при головному болю і нежиті. Каштан хороший медонос. Нектар каштана містить до 75 відсотків цукру.

Застосування каштана . Деревина каштана використовується в різьбленому справі, вона добре фарбується і з нею легко працювати, тому що вона м'яка. Свині люблять ласувати плодами каштана. Каштан висаджують в містах та парках. Одне дерево каштана здатне очистити велику кількість повітря. У зв'язку з його такою якістю, не рекомендується збирати квіти і плода каштана близько від трас, де багато машин або там, де поруч є промислові виробництва. Каштан як губка вбирає в себе всі шкідливі викиди.

Лікувальні властивості каштана

Каштан лікувальні властивості . Лікувальними властивостями володіє кінський каштан. З давніх часів використовуються його лікувальні властивості в народній медицині. Використовуються препарати з кінського каштана і в сучасній фармацевтиці у вигляді:

  • - мазей;
  • - крапель;
  • - таблеток;
  • - капсул;
  • - свічок.

Навіть в препаратах у вигляді ін'єкцій.

Каштан властивості лікувальні :

  • - протизапальні;
  • - кровоспинний;
  • - знеболююче;
  • - в'яжучий;
  • - антітромбіческое.

Колір каштана лікувальні властивості . У народній медицині спиртові настойки зі свіжих квіток каштана давно використовуються як панацея при ревматизмі у вигляді розтирань. Квіти каштана можна збирати і сушити самим. Робити з них настоянку. Вона дуже корисна для організму, володіє практично омолоджуючий ефект.

Квіти каштана корисні властивості . Сік і настойку з квіток каштана застосовують всередину при розширенні вен на ногах. Ефективні вони і при лікуванні геморою. А зовнішньо їх можна застосовувати при артріческіх болях. Настій насіння, квіток, кори має жарознижуючу, в'язким дією. А значить, він хороший для лікування подагри, ревматизму, бронхіту, холециститу, хронічного розлади травлення.

Лікувальні властивості квіток каштана застосовуються при захворюваннях серця, печінки, задишка, гастриті і анеміях. Навіть є дані про лікувальний ефект при туберкульозі легень. Дуже корисний сік з квіток каштана. А ще з квіток каштана виходить прекрасний мед. Якщо буде можливість, обов'язково купите такий мед. Адже він має всі лікувальні властивості каштана.

Корисні властивості каштана використовують і в косметології. Каштан нейтралізує шкідливий вплив сонця на шкіру. Тому його включають в косметичні засоби для захисту від впливу ультрафіолетових променів на шкіру. Крему з кінським каштаном знімають набряклість і втому з ніг, після важкого робочого дня.

Каштан лікарські властивості . Лікувальні властивості каштана часто використовують, змішуючи його з іншими травами. У цих зборах лікувальні властивості каштана тільки посилюються. Наприклад, каштан гарний в суміші з ромашкою і шавлією. Використовуються квітки ромашки і листя з квітками шавлії.

Властивості каштана підвищувати тонус венозних судин, дозволяють отримати хорошу профілактику від тромбів. А ось при зниженому тиску не варто застосовувати каштан, тому що він сприяє зниженню тиску. При поганій згортання крові не рекомендується застосовувати препарати каштана. Також при внутрішніх кровотечах категорично не можна їх застосовувати.

Препарати з каштана

Препарати з каштана , лікарські форми, еськузан, есфлазід, анавенол давно відомі багатьом. Ескузан - водно-спиртовий екстракт з плодів кінського каштана. Есфлазід - таблетований препарат, що містить есцин з плодів кінського каштана і флавоноїди з листя. Анавенол - драже і у вигляді крапель.

Каштан препарати . Ми, звичайно ж, не змогли при випуску своєї продукції обійтися без плодів цього дерева. У нас в асортименті є прекрасний екстракт каштана. Також таблетовані форми Проста і Антіварікоз містять каштан. Крем-гель Кінська сила містить екстракт каштана і бореться з варикозом. Хорошим ефектом володіють бальзамчик серії «Народний цілитель» містять в своєму складі екстракт каштана - від синців, від варикозу і інтимний.