Гречка зелена

Available
Рідна природа

Цукронорм-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 449-1
114,00 грн.
Гипогликемическое, протизапальну, ііуномодулірующее, гепатопротекторну дію

Що таке зелена гречка

Зелена гречка - насіння гречки, акуратно очищені, непошкоджених, які можна проростити. Найголовніше, вона не піддана термічній обробці. Вона легко розжовується і не липне до зубів. Зелену гречку можна проростити і вживати в їжу. У сирому вигляді вона дуже корисна. Зелена гречка містить білок, рівний за своїми властивостями білку яєць і м'яса.

Зелена гречка користь

Користь зеленої гречки обумовлена ​​її хімічним складом. Вона містить вісімнадцять амінокислот, групу вітамінів В, Р, залізо, кальцій, калій, магній, йод. А ще складні вуглеводи, які довго розщеплюються і при цьому довго зберігається відчуття ситості.

Чим корисна зелена гречка:

  • зміцнює судини;
  • очищає кишечник ;
  • виводить токсини;
  • нормалізує обмін речовин;
  • нормалізує роботу кишечника.

Рутин, який міститься в зеленій гречці, налагоджує роботу підшлункової залози. Корисна зелена гречка діабетикам. А чоловікам - підвищує потенцію.

Зелена гречка властивості . Завдяки своїм властивостям, зелена гречка добре чистить кишечник. При цьому на перших етапах прийому потрібно бути готовим до частого відвідування туалету, але це і не дивно, адже йде активне очищення кишечника. Щоб правильно її провести, проконсультуйтеся зі своїм лікарем.

Зелена гречка корисні властивості . Щоб зберегти корисні властивості зеленої гречки, її краще не піддавати термообробці. Краще просто замочити на ніч. Ємність, в якій замочена зелена гречка, не накривати щільно кришкою. Тоді зайва волога випарується.

Гречка зелена користь . Важливий фактор, який дає вважати зелену гречку безпечної і корисної до вживання, це те, що при вирощуванні гречки не застосовуються пестициди. Цей продукт незамінний для дієтичного харчування. Зелена гречка багата клітковиною. Її в 1,5-2 рази більше, ніж у багатьох інших крупах.

Гречка зелена застосування

Застосування гречки зеленої дуже важливо при хворобах крові. Гречка зелена виводить надлишковий холестерин. Взагалі гречку завжди вважали «царицею» круп. Раніше в Союзі вона була дефіцитом. Її рекомендували лікарі гіпертонікам і сердечникам. І, якщо на Україні її ще можна було купити, то на Півночі і в Сибіру її «діставали» по блату.

Гречка зелена препарати

Препарати з гречки зеленої йдуть як дієтичне харчування. Пророщена зелена гречка продається в магазинах органічного харчування. Зелену гречку застосовують при виготовленні продукції функціонального харчування. Вона міститься в наших таблетках Цукронорм.