Брусниця

Available
Рідна природа

Артро-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 432
114,00 грн.
При порушеннях сольового обміну: остеохондрозі, артритах, подагрі ...
Available
Рідна природа

Уро-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 447
114,00 грн.
Сечогінна, Онкостатіческое дію; сприяє нормалізації функції ЦНС, зміцненню судин, поліпшенню венозного кровообігу; тонізує функцію сфінктера сечового міхура ...

Брусниця корисні властивості

Брусниця властивості . Брусниця має і корисними властивостями і небезпечною властивістю. Корисними властивостями володіє і корінь, і пагони, і листя, і плоди брусниці. А ось небезпечним вважається властивість брусниці до накопичення радіоактивних речовин. Жодна рослина не може зрівнятися з брусницею в цьому.

Брусниця користь . Ягоди брусниці - це еліксир життя. Там де вона росте, місцеві жителі заготовляють її моченої і замороженої, з цукром і варять з неї мармелад, сушать і просто зберігають, тому що вона дуже довго зберігає свіжий вигляд. Це дуже смачна і корисна ягода. Коли довго знаходишся в лісі, з'їж трохи ягід брусниці і вгамуєш і спрагу і голод.

Чим корисна брусниця для організму можна розповідати довго. Брусниця корисна і для краси і для здоров'я. Брусниця - це джерело корисних речовин. Ягоди брусниці містять Омегу 3 - жирні кислоти, які перешкоджають появі і розпаду вільних радикалів.

Від чого допомагає брусниця:

  • - від застуди;
  • - від глистів;
  • - від гіпертонії;
  • - від подагри;
  • - від ревматизму і артриту.

напевно, немає такої хвороби, при якій брусниця не могла б внести свою лепту в одужанні. Ця рослина дуже популярно.

Для чого корисна брусниця . Брусниця виводить токсини з організму, очищає нирки, виводить глисти, покращує роботи серця, відновлює організм після пологів. Хочеш мати гарне волосся - їж брусницю, вона усуває лупу і випадання волосся. Хочеш мати красиву шкіру - їж брусницю.

Чим корисна брусниця для людини . Брусниця надає жарознижуючий ефект, має сечогінну та антимікробну дію, зміцнює імунітет, дуже корисна при болях в суглобах. Всім, хто довго працює на комп'ютері або робота пов'язана з напругою зору, їжте брусницю - ягоди її сприяють підвищенню гостроти зору.

Які вітаміни в брусниці

Брусниця вітаміни . Брусниця багата всім відомими вітамінами А, В1, В2, В9, С, Е, РР. Також брусниця багата мікро і макроелементами. Містить брусниця вуглеводи і корисні органічні кислоти, пектин, каротин, дубильні речовини. У 100 грамах брусниці 46 кКал.

Вітаміни в брусниці є джерелом незамінних вітамінів для організму людини. Споживання брусниці полегшує стан при туберкульозі, надає тонізуючий ефект, зміцнює нервову систему.

Застосування брусниці

Брусниця застосування . Брусниця застосовується в гомеопатії, в фармакології, в народній медицині, у ветеринарії, в харчовій промисловості. У сушеному вигляді листя брусниці заварюються замість чаю. Також листя брусниці застосовуються під час дублення шкір. Брусниця є хорошим медоносом.

Препарати з брусниці

Брусниця препарати . Препарати брусниці випускаються у вигляді настоянок, соку, відварів, брусничної води. Брусниця входить до складу наших препаратів. У таблетовані форма «Артро» і «Уро» і в рідкі екстракти «Брусниці» і «Лімфа».

Брусниця протипоказання

  • - знижений тиск;
  • - камені в нирках;
  • - холецистит;
  • - внутрішні кровотечі.

Чи не варто збирати брусницю біля доріг, близько промислових підприємств. Треба заходити подалі від міста в ліс. Тоді прийом цієї смачної ягоди доставить вам масу задоволення і позитиву. Якщо ж ви її заготовите на зиму, то все холодну пору року можете ласувати цим лісовим делікатесом.