Зубний біль

Причини зубного болю
Болить зуб причини - зубний біль - явний симптом значного руйнування твердих тканин зуба. При гострій її формі вживання знеболюючих засобів недостатньо, доцільно відвідати кабінет стоматолога.
Зубні болю причини - карієс, пульпіт, пародонтит - основні причини зубного болю. Також її можуть спровокувати тріщини в зубах, оголення дентину (жовтий шар під емаллю) в області шийки зуба або погано вилікуваний зуб.
Не завжди причини болю в зубі є стоматологічні захворювання. Наприклад, запалення гайморової пазухи викликає таку ж біль, як при карієсі.
Зубний біль, причини її різноманітні і для того щоб поставити точний діагноз, стоматолога необхідно оглянути пацієнта, опитати і зробити рентген уражених зубів.
Симптоми зубного болю
Зубний біль симптоми
Зубний біль може бути:
- - гострої;
- - пульсуючим;
- - інтенсивної;
- - постійною;
- - ниючий;
- - нападоподібному.
Ознаки зубного болю - гостра форма найчастіше пояснюється пульпітом. Вона виникає у вечірній і нічний час.
Інтенсивна гострий зубний біль буває при періодонтит. Поступовий розпад нервового закінчення, ураження зв'язкового апарату, рухливість зуба - викликають біль при щонайменшому дотику до нього. Зубний біль ознаки - якщо зуби ниють постійно - це прояви пародонтиту. Основним симптомом абсцесу зуба є різка пульсуючий біль в області припухлості ясна. Ускладненням зубного болю може стати відмирання нервів, при якому припиняє боліти зуб, але запальний процес триває.
Профілактика зубного болю складається з декількох важливих моментів. Перш за все необхідно забезпечити достатнє надходження в організм мікроелементів: кальцію і фосфору. Для цього в раціон харчування необхідно щодня включати молочні продукти (щоденна добова потреба в кальції для дорослих 500 мг, що відповідає 2 склянках молока). І хоча б двічі на тиждень - морепродукти.
Для засвоєння кальцію потрібні вітаміни D, А та С.
Двічі в день правильно проводити гігієнічну чистку зубів (вона повинна займати 3 хвилини, в середньому по 10 рухів на кожен зуб), кожні 3 місяці міняти зубну щітку, використовувати зубні нитки для очищення міжзубних проміжків, зубний еліксир для освіження і очищення порожнини рота в період між чистками зубів.
Зубний біль профілактика - щоб уникнути серйозних проблем зі станом зубів, слід відвідувати стоматолога раз на півроку. Це дозволить виявити захворювання зубів і ясен на ранніх стадіях і суттєво полегшити лікування і скоротити витрати.
Зубний біль препарати Якщо біль виник в той момент, коли у вас немає можливості відвідати стоматолога, то варто прийняти знеболюючі препарати.
у лікуванні рекомендуються антисептичні та протизапальні препарати:
- - «Аїр болотний» (рідкий)
- - «Лопух» (рідкий)
- - «Ялівець» (рідкий)
- - «Чебрець» (рідкий))
- - «Часник» (рідкий)
- - «Чистотіл» (рідкий)
- - Чорний кмин (масло)
знеболюючі:
- - Суміш Регенерація (рідкий)
- - «Аїр болотний» (рідкий )
- - «Чистотіл» (рідкий)
- - «Часник» (рідкий)
- - «Чебрець» (рідкий)
бактерицидні, ранозагоювальні та регенегірующіе:
- - «Люцерна» (таблетки)
- - «Суміш Регенерація» (рідкий)
- - «Ялівець» (рідкий)
- - Чорний кмин (масло)
Препарати при зубному болю можна використовувати як всередину, так і місцево у вигляді полоскань, надесневих аплікацій, для зрошення ясенних кишень. Особливо ефективні для місцевого застосування екстракти: «Суміш Регенерація», «Часник» і «Чистотіл» (1: 3 в розведенні з водою) Такі фітопрепарти знімуть симптоми, але саму проблему не вирішено приберуть. Біль буде виникати знову і знову. Тому відвідування стоматолога - єдиний вихід уникнути повторної появи болю і вилікувати захворювання, яке її викликало.