Кукурудзяні рильця

Available
Рідна природа

Грація-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 455
126,00 грн.
Дієтична добавка до раціону харчування «Грація-біол» - комплексний фітопрепарат, стимулюючий обмін речовин і травлення, надає жовчогінний ефект, що володіє м'яким проносним дією, що знижує рівень холестерину в крові, що пригнічує апетит, який надає сечогінну дію; володіє тонізуючим, антиоксидантну, адаптогенну ефектами .

Кукурудзяні рильця

Кукурудза цукрова, також маїс (лат. Zéa máys) - однорічна трав'яниста культурна рослина, єдиний культурний представник роду Кукурудза (Zea) сімейства Злаки ( Poaceae). Кукурудза - культурна рослина, в дикій природі не зустрічається. Зростає і обробляється повсюдно. Вперше кукурудзу на територію Європи завіз знаменитий мандрівник Христофор Колумб. Батьківщина цього дивного рослини - Америка. Але сьогодні ця культура росте практично на всіх континентах, в тому числі на теренах СНД. Для лікувальних цілей використовують кукурудзяні рильця зі стеблами, в народі вони відомі ще, як волосся рослини. Рильця є волокна, які знаходяться навколо качана. Для лікувальних цілей їх збирають, коли кукурудза набуває біло-молочного кольору.

Кукурудзяні рильця властивості зумовлені багатим хімічекім складом, вони містять фітостерини ( ситостерин, сітостерол, стигмастерин), ефірне і жирне масло, гіркі глікозиди алкалоїди, флавоноїди, сапоніни, інозит, криптоксантин, вітаміни (К1, В1, В2, В6, С, Е, D), пантотенова кислота, камедь, смоли, гіркоти, мікроелементи (залізо, марганець, мідь, хром, алюміній. Вони багаті на полінасичені жирні кислоти, а також на фосфатиди і сітостеаріни, які допомагають виводити з організму "поганий" холестерин. Фітостеріни мають антиатерогенной і антиканцерогенними активністю, протизапальну, жарознижувальну і імуномодулюючу дію. вітамін К, або антигеморрагический вітамін, підвищує згортання крові, попереджає кровотечі і крововиливи.

Властивості кукурудзяних рилець відомі давно, вони оказ ивают сечогінний, протизапальний, жовчогінний, спазмолітичну, кровоспинну, заспокійливу дію, а також здатні зменшувати апетит.

Кукурудзяні рильця користь - зменшують в'язкість жовчі і її щільність, знижують вміст білірубіну, при тривалому застосуванні сприяють розчиненню і виведенню каменів в сечовому міхурі, нирках, мочеточечніках і виведенню їх з сечовивідних шляхів. Крім того, кукурудзяні рильця мають сахаропонижающим дією, тому їх використовують при цукровому діабеті, гіпертонії, гепатиті, дискінезіях, холангітах. Кукурудзяні рильця можна застосовувати для профілактичної боротьби з атеросклерозом. Дуже популярно використання кукурудзяних рилець для схуднення і для боротьби з ожирінням: відбувається виведення зайвої рідини з організму, зменшення набряклості, прискорення метаболізму, а також боротьба з неприємним для жінок целюлітом.

Користь кукурудзяних рилець для організму велика, вони відмінно зарекомендували себе як кроветворящее і кровоспинний засіб. Вони покращують згортання крові, сприяють її очищенню. Це необхідно прийняти до відома жінкам, які страждають від рясних кровотеч в період менструації, а також людям, у яких виявлена ​​підвищена кровоточивість. Регулярне вживання екстракту кукурудзяних рилець зміцнює такі органи, як нирки і печінку, благотворно впливає на шлунково-кишковий тракт і серцево-судинну систему.

Кукурудзяні рильця препарати з їх змістом широко представлені в нашому асортименті-таб. «Грація- біол», «Гепато- біол», екстракт «кукурудзяних рилець», фіточай «Сонячний», Яблопект «Жовчогінний».

Препарати з кукурудзяних рилець часто використовуються для нормалізації ваги та обміну речовин в організмі, тому входять до складу комплексного фітопрепарату «Грація- біол» сприяє детоксикації організму, стимулює обмін речовин і травлення, надає жовчогінний ефект, що володіє м'яким проносним дією, що знижує рівень холестерину в крові, що пригнічує апетит, який надає сечогінну дію; володіє тонізуючим, антиоксидантну дію.

Кукурудзяні рильця застосування:

  • - при каменях у нирках, сечоводі і сечовому міхурі;
  • - запальних процесах сечовивідних шляхів і нирок (пієлонефрит, цистит);
  • - жовчнокам'яної хвороби;
  • - холециститі;
  • - дискінезії желчевиводяших шляхів;
  • - холангите ;
  • - цукровому діабеті;
  • - ожиріння;
  • - атеросклерозі;
  • - маткових кровотечах;
  • - гепатиті цирозі печінки;
  • - геморрагическом діатезі;
  • - простатиті;
  • - глаукомі;
  • - набряках різної етіології;
  • - глистової інвазії;
  • - панкреатиті.

Застосування кукурудзяних рилець широко використовується в косметологіі- вони добре впливають на стан шкіри і волосся, тому косметологи використовують рильця у вигляді масок і відварів.

Кукурудзяні рильця користь для здоров'я

Кукурудзяні ри льца користь для жінок велика в питаннях лікування та профілактики хвороб сечостатевої системи, безпліддя, кровотеч і нервових перенапруг. Воно ефективно в боротьбі із зайвою вагою. Також доведено вплив кукурудзяних ниток на онкологічні захворювання. Цей ефект пов'язаний з присутністю селену в їх складі, який блокує ракові клітини і запобігає їх зростання. Рекомендовано застосування їх при кістозних мастопатіях і гормональному дисбалансі під час клімактеричного періоду. Волокна кукурудзи часто зустрічаються в складі чаїв для схуднення та інших зборів, що знижують апетит. Вага знижується завдяки тому, що кукурудзяні волокна зменшують бажання є і допомагають зменшити тягу до солодкого. Настій здатний привести в норму обмінні процеси в організмі і виводить зайву рідину. Це важливо при схудненні, а також під час боротьби з целюлітом. До позитивних властивостей від лікування відноситься і те, що рильця багаті вітамінами групи В.

Кукурудзяні рильця користь для чоловіків . У більшості чоловіків після 45-50 років починаються проблеми з сечостатевої системою. Інфекція сечового міхура або захворювання передміхурової залози ведуть до зниження потенції. Кукурудзяні рильця ефективні в боротьбі із запаленням органів сечової системи, допоможуть зняти набряк сечовивідних шляхів, що сприяє вільному сечовипускання. Поліпшується і функція передміхурової залози, що веде до нормалізації роботи статевих органів і підвищенню потенції.