Чоловіча сила "Зозулинець" (Фітосвечі 10 шт)

751-15
363,00 грн.

Опис

Упаковка 10 шт.

МІСТИТЬ: ефірні масла, дубильні в-ва , гіркоти і слизу (крохмаль, полісахарид, пентозани, метілпентозан), сапоніни і флавоноїди, вуглеводи, білки, кремнієва кислота, каротин, віт. В, РР, Е, м/е цинк, селен, залізо, кобальт і ін.

Підвищує статевий потяг і підсилює сексуальну активність. Має виражену мягчітельним, обволікаючу, протизапальну і тонізуючу властивостями, перешкоджає всмоктуванню з шлунково-кишкового тракту шкідливих речовин, має загальнозміцнюючу дію. Застосовується при отруєннях різними отруйними речовинами, особливо виділяються через кишечник. Для відновлення втрачених сил, після виснажливої ​​хвороби, від виснаження, а також для підтримки бадьорого, життєрадісного самопочуття. Використовується як стимулюючий засіб при виразковій хворобі шлунка і дванадцятипалої кишки, що протікають на тлі гіперсекреції шлункового соку, гіперацидному гастритах, ентеритах, колітах, проносах, дизентерії ... Ефективно при катарах сечового міхура. Підсилює процес синтезу білка в організмі, і зокрема, в печінці. Застосовується для впливу на слизову оболонку і на весь організм.

Показання

- порушення ерекції різного походження, збільшення сексуальної сприйнятливості і витривалості у чоловіків;

- зниження статевої активності на тлі хронічної втоми і стомлюваності, що супроводжуються розвитком судинних змін , імунодефіцитом і порушенням в обміні речовин;

- посилення повноти і яскравості оргастических відчуттів;

- для підтримки сил в літньому віці;

- для відновлення здоров'я після перенесених інфекційних захворювань, тяжкої кровотечі, геморой;

- застійні явища, запалення і набряк при доброякісної гіперплазії передміхурової залози, гострих і хронічних простатитах;

- в комплексній терапії простатиту і аденоми передміхурової залози.

СПОСІБ ВЖИВАННЯ: За призначенням лікаря, бажано після проведення очищувальних процедур, ректально; дорослим по 1 фітосвечі 1 раз в день (краще перед сном або вранці). Іншим віковим категоріям - за рекомендацією лікаря.

Курс лікування або профілактики - 1 місяць. Приймати по схемі; 10 днів - прийом. 5 днів - перерва.

Протипоказання : індивідуальна непереносимість інгредієнтів препарату. Високий артеріальний тиск, виражений атеросклероз, неконтрольовані порушення ритму серцевої діяльності.

РЕКОМЕНДАЦІЇ : Найбільший терапевтичний результат досягається на тлі носіння устілок Еконіка.

Деталі товару

Відгуків: 0

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили: