Крем живильний для обличчя (60 мл)

619
84,00 грн.

Опис

Крем живильний для особи

Форма випуску: крем по 60 мл в упаковці

Склад: діючі основні речовини - вода очищена, екстракт протеїну мигдалю, екстракт рослинної плаценти, екстракт кореня женьшеню, вітамінний комплекс А, Е, Ф, допоміжні речовини.

У живильного крему дві функції: живити шкіру мінеральними речовинами і зволожувати. Тому до складу живильного крему теж входить вода. Живильні креми спеціально розроблені, щоб плекати, насичувати корисними речовинами і відновлювати нашу шкіру, особливо в нічний час, коли відбувається природна регенерація тканин. Живильні креми заспокоюють, живлять і відновлюють клітинні функції шкіри.

При біохімічному порівнянні складів рослинної плаценти і плаценти людини було виявлено, що вони мають ідентичний складу. Рослинна плацента містить амінокислоти і пептиди, які діють як натуральні біостимулятори і в той же час не порушують природного відновлення шкіри. Особливе значення має високий вміст в рослинній плаценті пролінових амінокислот, які допомагають синтезувати колаген і посилювати регенеративні процеси в клітинах шкіри.

Екстракт рослинної плаценти:

- активізує клітинні функції шкіри;
- стимулює синтез колагену і гіалуронової кислоти;
- реструктуризує і ревіталізірует мляву збезводнену втомлену шкіру, завдяки високому вмісту амінокислот, пептидів, протеїнів, мукополісахаридів, вітамінів, мікроелементів, нуклеїнових кислот і ферментів, необхідних для клітинної регенерації;
- забезпечує глибоке зволоження та живлення шкіри;
- розгладжує зморшки, зменшує їх глибину;
- захищає шкіру від негативних факторів довкілля;
- стимулює синтез неоколагену, еластину, забезпечуючи ліфтинг і еластичність шкіри;
- стимулює регенерацію тканин;
- вирівнює колір обличчя, додає йому свіжість і сяйво.

Екстракт протеїнів мигдалю - розгладжує дрібні зморшки, вирівнює мікрорельєф шкіри, підвищує її еластичність, забезпечуючи довготривалий ефект, що підтягує за рахунок посилення під дією амінокислотного комплексу АК-12 синтезу власного колагену і освіти тривимірної плівки на поверхні шкіри має антимікробну дію.

Екстракт женьшеню - зволожує шкіру, живить її, сприяє відновленню та виробленні колагену; виробляє профілактику появи зморшок і сприяє позбавленню від них.

Консультації лікаря по телефону: 067 572 6922

Наш сайт: https://biolika.ua

Деталі товару

Відгуків: 0

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили: