Крем навколо очей і губ (60 мл)

621
84,00 грн.

Опис

Крем навколо очей і губ
Форма випуску: крем по 60 мл в упаковці

Склад: діючі основні речовини - вода очищена, масло ши, масло вечірньої примули, екстракт білої лілії, протеїни шовку, екстракт рослинної плаценти, вітамінний комплекс А, Е, Ф, лецитин, допоміжні речовини.

У жінок перші ознаки старіння з'являються завжди на шкірі навколо очей, шкіра втрачає пружність, свіжість, з'являються припухлості і помітні перші дрібні зморшки. Шкіра навколо очей дуже ніжна і тонка, крім того, тут майже немає сальних залоз, "м'якої прокладки» з підшкірної жирової клітковини і дуже мало м'язів, що підтримують її пружність. По губах жінки можна легко визначити її вік. Біля губ шкіра ніжна і потребує інтенсивного догляду, оскільки тонкість самої шкіри, мінімальна кількість сальних залоз і підвищена м'язова активність відносяться до тих факторів, які грають проти жіночої краси. Вони провокують, в першу чергу, раннє старіння шкіри в ніжній області навколо губ.

При біохімічному порівнянні складів рослинної плаценти і плаценти людини було виявлено, що вони мають ідентичний складу . Рослинна плацента містить амінокислоти і пептиди, які діють як натуральні біостимулятори і в той же час не порушують природного відновлення шкіри. Особливе значення має високий вміст в рослинній плаценті пролінових амінокислот, які допомагають синтезувати колаген і посилювати регенеративні процеси в клітинах шкіри.

Екстракт рослинної плаценти:

- активізує клітинні функції шкіри;
- стимулює синтез колагену і гіалуронової кислоти;
- реструктуризує і ревіталізірует мляву збезводнену втомлену шкіру, завдяки високому вмісту амінокислот, пептидів, протеїнів, мукополісахаридів, вітамінів, мікроелементів, нуклеїнових кислот і ферментів, необхідних для клітинної регенерації;
- забезпечує глибоке зволоження та живлення шкіри;
- розгладжує зморшки, зменшує їх глибину;
- захищає шкіру від негативних факторів довкілля;
- стимулює синтез неоколагену, еластину, забезпечуючи ліфтинг і еластичність шкіри;
- стимулює регенерацію тканин;
- вирівнює колір обличчя, додає йому свіжість і сяйво.

Масло Ши і екстракт білої лілії:

- глибоко зволожують і живлять шкіру;
- захищають від впливу ультрафіолету;
- розгладжують зморшки і омолоджують шкіру;
- стимулюють вироблення колагену і прискорюють регенерацію тканин.

Масло вечірньої примули містить велику кількість ненасичених жирних кислот, які є неоціненним будівельним матеріалом для клітин шкіри; зберігають м'якість і еластичність шкіри.

Консультації лікаря по телефону: 067 572 6922

Наш сайт: https://biolika.ua

Деталі товару

Відгуків: 0

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили: