Комплекс Антигельминтный

Комплекс Антигельмінтний

091-2
676,00 грн.

Рейтинг:
(відгуків: 2)

Опис

Фітотокомплекс антігельмінтний складається з натуральних фітопрепаратів, що не містять хімічних інгредієнтів. Використання фітопрепаратів для позбавлення від гельмінтів безпечно, сприяє очищенню і оздоровленню організму, підвищенню імунітету.

Фитокомплекс рекомендується застосовувати як глистогінний засіб, як засіб для профілактики глистових і паразитарних інвазій. Додатковим ефектом, одержуваних при вживанні даного противоглистного фітокомплексу є підвищення імунітету і зниження прояви алергічних реакцій, що досягається за рахунок комплексного очищення організму від гельмінтів і продуктів їх життєдіяльності і відновлення нормального функціонування уражених органів і систем.

Фітокомплексявляется активним глистогінну засобом, що підвищує імунітет, поліпшує травлення, усуває продуті життєдіяльності гельмінтів, що знижує прояви алергії, усуває запори.

Фитокомплекс розрахований на 1 місяць, протягом якого Ви отримаєте і закріпіть результати, і складається з фітопрепаратів:

- Екстракт рідкий «Суміш антигельмінтними» - фітопрепарат, компоненти якого впливають на зрілі та проміжні стадії паразитів, яйця і їх личинки. Що входять до складу препарату пряно-ароматичні рослини дозволяють посилити антипаразитарну дію і усунути патогенний вплив гельмінтів і продуктів їх життєдіяльності на організм.

- Олія «Чорний кмин» - має виражену протигрибкову, антигельминтное, противірусну та антибактеріальну дію. Володіє онкостатичну, протиалергічну, протизапальну та імуномодулюючу властивість.

- Яблопект жовчогінний - фітосорбент, що забезпечує м'який жовчогінний ефект і детоксикацію організму.

- Таблетки «Антігельмінт-Биол» - препарат з вираженим протиглистовою і антибактеріальним, спазмолітичну, протизапальний ефект; сприяє нормалізації обмінних процесів, знижує алергічні прояви, покращує роботу кишечника і стан шкіри.

- «Овесан» - продукт функціонального харчування, необхідний для ефективної дегельмінтизації, зниження симптомів інтоксикації і побічних явищ, виведення паразитів і підвищення захисних сил організму.

- Фіточай Очищуючий - фітопрепарат, що зменшує токсичне навантаження, алергічні прояви, симптоми загальної інтоксикації, що поліпшує стан дренажних систем і підвищує імунітет; забезпечує безперешкодне виведення паразитів і токсинів з організму.

Для отримання системного результату рекомендується приймати препарати фітокомплекс антигельминтного раз на півроку.

Деталі товару

Відгуків: 2

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews

Превосходный комплекс!

Чи був цей коментар корисним для вас? Так Ні

ВСЕМ РЕКОМЕНДУЮ!

Каждую весну и осень с профилактической целью пропиваем вместе с семьей этот великолепный комплекс. Как всем известно ,80% заболеваний связано с наличием паразитов в организме и их лучше предупредить ,чем лечить.

Чи був цей коментар корисним для вас? Так Ні

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили: