Захистіть себе і оточуючих від зараження коронавірусів!

РЕКОМЕНДАЦІЇ ВООЗ:

Регулярно мийте руки

Регулярно обробляйте руки спиртовмісних засобом або мийте їх з милом.

Навіщо це потрібно? Якщо на поверхні рук присутній вірус, то обробка рук спиртовмісних засобом або миття їх з милом вб'є його.

Дотримуйтесь дистанцію в громадських місцях

Тримайтеся від людей на відстані як мінімум 1 метра , особливо якщо у них кашель, нежить і підвищена температура.

Навіщо це потрібно? Кашляючи або чхаючи, людина, яка хворіє респіраторною інфекцією, такий як 2019 nCoV, поширює навколо себе дрібні краплі, що містять вірус. Якщо ви перебуваєте занадто близько до такої людини, то можете заразитися вірусом при вдиханні повітря.

За можливості, не чіпайте руками очі, ніс і рот

Навіщо це потрібно? Руки стосуються багатьох поверхонь, на яких може бути присутнім вірус. Торкаючись містять інфекцію руками до очей, носа або рота, можна перенести вірус з шкіри рук в організм.

Дотримуйтесь правил респіраторної гігієни

При кашлі і чханні прикривайте рот і ніс серветкою або згином ліктя; відразу викидайте серветку в контейнер для сміття з кришкою і обробляйте руки спиртовмісних антисептиком або мийте їх водою з милом.

Навіщо це потрібно? Прикривання рота і носа при кашлі та чханні дозволяє запобігти поширенню вірусів та інших хвороботворних мікроорганізмів. Якщо при кашлі або чханні прикривати ніс і рот рукою, мікроби можуть потрапити на ваші руки, а потім на предмети або людей, до яких ви торкаєтеся.

При підвищенні температури, появу кашлю і скруті дихання якомога швидше звертайтеся за медичною допомогою

Якщо ви відвідували райони Китаю, де реєструється 2019 nCoV, або тісно спілкувалися з кимось, у кого після поїздки з Китаю спостерігаються симптоми респіраторного захворювання, повідомте про це працівнику. < br/>
Навіщо це потрібно? Підвищення температури, кашель і утруднення дихання вимагають негайного звернення за медичною допомогою, оскільки можуть бути викликані респіраторною інфекцією або іншим серйозним захворюванням. Симптоми ураження органів дихання в поєднанні з підвищенням температури можуть мати найрізноманітніші причини, серед яких в залежності від скоєних пацієнтом поїздок і його контактів може бути 2019 nCoV.

З метою профілактики та при перших ознаках застуди та ГРВІ зверніть увагу на фітопрепарати, які допомагають впоратися з вірусами, знижують симптоми інтоксикації: температуру, озноб, ломоту в тілі, зв'язують і виводять токсини і зміцнюють імунітет:

* Вірус - це не живий організм, а молекула білка (РНК), покрита захисним шаром липида (жиру), який при поглинанні клітинами слизової оболонки ока, носа або щоки змінює свій генетичний код (мутує) і перетворюється в розмножуються клітини-агресори.

* Оскільки вірус - не живий організм, а молекула білка, він не вмирає, а розкладається сам по собі. Час розпаду залежить від 1) температури, 2) вологості і 3) типу матеріалу, в/на якому він знаходиться.

* Вірус дуже крихкий; єдине, що захищає його, - це тонкий зовнішній шар жиру. Ось чому будь-МИЛО або миючий засіб є найкращим засобом, тому що піна розщеплює жир (ось чому ви повинні размилівать мило так довго: протягом 20 секунд або більше, щоб зробити багато піни). Після розчинення жирового верхнього шару, молекула білка сама розкладається і розщеплюється.

* ТЕПЛО топить жир; Ось чому так добре використовувати воду вище 25 градусів за Цельсієм для миття рук, ОДЯГУ і всього іншого. Крім того, гаряча вода робить більше піни, і це робить її ще більш дієвою.

* Алкоголь або будь-яка суміш зі спиртом більше 65% розчиняє будь-який жир, особливо зовнішній ліпідний шар вірусу.

* Будь-яка суміш з 1 частиною відбілювача і 5 частинами води безпосередньо розчиняє білок, розщеплює його зсередини.

* пЕРЕКИС ВОДНЮ по ефективності стоїть після мила, алкоголю і хлору, тому що перекис теж розчиняє вірусний білок, але її потрібно використовувати в чистому вигляді, а це шкодить вашій шкірі.

* бактерицидів НЕ допомагають. Вірус - не живий організм, як бактерії, і не можуть бути вбиті антибіотиками.

* НІКОЛИ НЕ тряс використану або невикористану одяг, простирадла або тканину. Незважаючи на те, що вірус приклеєний до пористої поверхні, він дуже інертний і розпадається за 3 години (на тканини і пористих поверхнях), 4 години (на міді, яка сама антисептик, і деревині, тому що вона відтягує вологу і не дає відшаровуватися і ділитися), 24 години (на картоні), 42 години (на металі) і 72 години (на пластику). Але якщо ви струшуєте матеріал або використовуєте щітку, молекули вірусу плавати в повітрі до 3 годин і можуть осісти на слизової вашого носа і т.д.

* Молекули вірусу залишаються дуже СТАБІЛЬНИМИ при зовнішньому або штучному холоді, в тому числі створюваному кондиціонерами в будинках, автомобілях і т.п. Їм також потрібна волога, щоб залишатися стабільними, особливо в темряві. Отже, СУХА, тепла і наповнена СВІТЛОМ середовище буде руйнувати їх швидше.

* УЛЬТРАФІОЛЕТ на будь-якій поверхні розщеплює вірусний білок. Наприклад, для дезінфекції і повторного використання маски він підходить ідеально. Будьте обережні, тому що він також розщеплює і шкірний колаген (який теж є білком), що в кінцевому підсумку викликає зморшки і навіть рак шкіри.

* Вірус НЕ МОЖЕ пройти через здорову шкіру.

* Оцет НЕ ефективний, тому що він не руйнує захисний шар жиру.

* НЕ ефективні ні ДУХИ, ні ГОРІЛКА. У них алкоголю менше 65%.

* LISTERINE - так! Це 65% алкоголю. * Чим більше ОБМЕЖЕНА простір, тим БІЛЬШЕ концентрація вірусу. Чим більше простір ВІДКРИТО або природно вентильованого - тим вірусів менше!

* 100 раз сказано, але скажімо ще раз: ви повинні мити руки ДО і ПІСЛЯ дотику до слизистих оболонок , особі, їжі, замкам, ручкам, вимикачів, пультів, телефону, годинах, комп'ютерів, столів, телевізору, кнопок, грошей, ключів, брелків, гаманцях і т.д. + До і після туалету (де ваші слизові теж схильні до небезпеки). Молекули вірусу можуть ховатися в мікротріщинах на руках, куди не потрапляє вода при митті. Використовуйте зволожувачі. Чим товщі СЛОЙ ЗВОЛОЖУВАЧА, тим краще. Також позбудьтеся від довгих нігтів, там може ховатися вірус!

Противірусні КОМПЛЕКСИ

Для дітей:

Яблопект "Вітамінний"
Екстракт "сосна- лимон"
Таб. " Антівір- біол ".
Іммунвіт" Лакричний ".
Обов'язково гаряче питво -
Фіточай Зимовий

Для дорослих:

Яблопект" Чистий ".
Екстракт" Часника "
Екстракт" сосна- лимон "
Іммунвіт" Евкаліпт "
Обов'язково гаряче питво
Фіточай Зимовий