ЯК УНИКНУТИ ХАРЧОВИХ ОТРУЄНЬ ВЛІТКУ?
 

Літо для інфекціоністів і гастроентерологів - найгарячіша пора, адже саме влітку відбуваються серйозні спалахи кишкових інфекцій. Чому харчові отруєння найчастіше виникають влітку? З настанням літа всі продукти харчування починають набагато швидше псуватися. Збудники кишкових інфекційних захворювань - віруси і бактерії - живуть навколо нас постійно, але влітку, в спеку, для них настає самий благодатний час: мікроби починають розмножуватися з величезною швидкістю і при найменшому недотриманні правил санітарної безпеки і особистої гігієни знаходять можливість проникнути в наш організм і запустити патологічний процес.

Джерела зараження кишковою інфекцією влітку:

- неякісні, зіпсовані продукти харчування, неякісна питна вода, вода з відкритих водойм;
- порушення умов зберігання і приготування їжі;
- недотримання правил особистої гігієни, брудні руки;
- брудні іграшки, контакт з фекаліями, землею або піском (в пісочниці, наприклад);
- комахи - переносники захворювань (комари, клопи, мухи);
- контакт з хворою людиною.

Справедливості заради варто помітити, що не всяке потрапляння мікробів в шлунково-кишковий тракт призводить до розвитку захворювання. Захворіє людина чи ні, залежить від багатьох чинників: від кількості хвороботворного мікроба, який потрапив в організм, від стану організму і його імунної системи, від сприятливих для розмноження патогенної флори умов. У групі ризику - діти, які перенесли серйозні захворювання, операцію, що мають в анамнезі дисбактеріоз, гіповітаміноз, чий організм ослаблений прийомом антибіотиків і чий імунітет дав збій, малюки у віці до року. Звичайно, якщо кількість хвороботворних мікроорганізмів велика, захворіє і абсолютно здорова дитина.

ШВИДКА ДОПОМОГА

Якщо у Вас харчове отруєння - пийте більше рідини, бажано теплої або кімнатної температури (вода, бульйон).  Уникайте алкоголю, кави, молока і фруктових соків. Якщо діарея у немовляти, продовжуйте годувати його груддю. При штучному вигодовуванні замініть коров'яче молоко чистою водою. Пити потрібно невеликими порціями, маленькими ковтками.

- Не їжте, якщо у вас немає апетиту, ви відчуваєте нетравлення шлунка або спазми в животі.
- Коли знову з'явиться апетит, рекомендується їсти банани, рис, підсушений білий хліб, оброблені злаки (вівсяна каша, наприклад), картоплю, варені або печені овочі, пісне м'ясо в невеликих кількостях.
- До повної нормалізації стану кишківника, уникайте свіжих фруктів, зелених овочів, алкоголю, жирної, пряної і смаженої їжі.
 - При тривалій діареї, особливо що супроводжується втратою ваги, необхідно терміново звернутися до лікаря.

У більшості випадків діарея проходить самостійно протягом 2 діб. Якщо рідка дієта не допомагає, лікар може виписати препарати, що уповільнюють діяльність кишківника. Лікар повинен визначити і усунути причину діареї. При необхідності направити вас в лікарню для аналізів і лікування.

Кращий препарат при харчових отруєннях - це «ФІТОСОРБ». Його можна використовувати для екстреної допомоги, він відноситься до ентеросорбентів, які мають виражену сорбційну дію, надаючи протиалергічний, протимікробний, бактеріостатичний, дезінтоксикаційний ефект. Активною речовиною препарату є діоксид кремнію, завдяки якому з шлунково-кишкового тракту абсорбується білірубін і жовчні кислоти, холестерин, білкові комплекси, екзогенні та ендогенні токсини різного генезу: ендотоксини мікроорганізмів, бактеріальні та харчові алергени, інші токсичні речовини, що утворюються при гнитті у кишківнику білків і не перероблених продуктів харчування.

Поліпшать стан кишківника Яблопект, таблетки «Флоро-біол», «Гастро-біол», екстракт «Часника», «Аїр болотний», «Лопух», «Пробіолакт-біол». Добре закріплює при функціональних розладах екстракт «Каштана». При вираженому больовому синдромі допоможе «Антиспазм- біол».

З метою профілактики харчових токсикоінфекцій - мийте руки після відвідування туалету, сповивання дитини, а також перед їжею. Руки потрібно мити теплою водою з милом. Після готування, особливо якщо ви тримали в руках сире м'ясо, обов'язково потрібно ретельно вимити руки. Будьте обережні з продуктами харчування. Не пастеризовані молочні продукти, яйця, птиця і м'ясо можуть містити бактерії, що викликають діарею та інші проблеми шлунково-кишкового тракту. М'ясо повинне пройти повну термічну обробку. Ретельно мийте кухонні дошки і ножі. Не вживайте в їжу не пастеризовані молочні продукти, особливо невідомого походження. Не залишайте приготовані продукти в теплі надовго, тому що це може спровокувати розмноження небезпечних бактерій.

Детальніше ознайомитися з акційною продукцією липня і зробити замовлення можна на нашому сайті.
Придбати нашу Фітопродукцію можна в представництвах компанії, а також можливе замовлення по телефону 0675726350.

Бажаємо Вам насолодитися цим прекрасним літом без прикрощів!