ЕФЕКТИВНІ СПОСОБИ ПРОФІЛАКТИКИ ОНКОЛОГІЇ

Вчені досі сперечаються над питанням - як уберегтися від раку і вилікувати його. За останні 100 років кількість хворих зросла удвічі. На сьогоднішній день, завдяки численним дослідженням, стала можлива профілактика раку.

Щоб убезпечити себе необхідно дотримуватися наступних простих рекомендацій:

- Тримайте стрес під контролем!

Ваша імунна система повинна бути в оптимальному стані, щоб шукати і знищувати ракові клітини. Спокійний спосіб життя буде сприяти тому, що імунна система стане більш сильною. Контролювати рівень стресу помогут- таблетки «Релакс-біол», екстракт «Антистрес-біол», Фіточай «Рівновага», сироп «Заспокійливий».

- Дотримуйтеся середземноморської дієти , лужним організм.

Численні дослідження припускають, що середземноморська дієта з додаванням оливкової олії, фруктів і овочів, допомагає запобігти раку. Вибирайте для свого раціону цільні продукти рослинного походження, включаючи брокколі, куркуму і часник, і обмежуйте кількість рафінованого цукру і вуглеводів, насичених жирів тваринного походження, а також токсичних хімічних речовин і пестицидів. Відмовтеся від оброблених харчових продуктів. Вживайте більше корисних і натуральних - УРБЕЧ «Льон» і «Асорті» містять весь набір макро-і мікроелементів, необхідних нашому організму.

- Проходьте регулярні огляди у фахівців

Дуже важливо бути активним відносно обстеження раку. Багато його форми можна вилікувати, або ж отримати кращий результат лікування, якщо діагностувати їх на ранній стадії. Крім того, проводите регулярні огляди самостійно і уважно стежте за своїм тілом і проводите регулярні скрининги для виявлення раку.

- Підтримуйте здорову вагу

Ожиріння і надмірна вага пов'язані з багатьма видами раку. Зниженню ваги сприяє прийом клетчаток і фіточай «Граціозний», Яблопект «Чистий», «Омега-3», Екстракт «Грація», «Ялівець», «Ламінарія», «Фукусіми», «Кукурудзяні рильця», «Часник», «Полин », Таблетки« Грація »,« Щітонорм ».

- Користуйтеся сонцезахисним кремом

Сонцезахисний крем - це ваша перша лінія оборони, але вона не єдина. Є й інші способи захистити себе від шкідливого впливу ультрафіолетових променів. Коли ви перебуваєте на відкритому повітрі, завжди носите крислатий капелюх і сонцезахисні окуляри з УФ-захистом.

- Регулярно займайтеся спортом

Фізично активні люди довше живуть і мають більш низький ризик хвороб серця, інсульту, діабету другого типу, депресії, а також деяких видів раку (молочної залози і прямої кишки).

- Відмовтеся від куріння

Тютюнові вироби пов'язані з розвитком цілого ряду ракових захворювань, в тому числі легких, голови і шиї, стравоходу, підшлункової залози, нирок, сечового міхура, а також товстої і прямої кишки. Кинути палити можна за допомогою екстрактів «Айра», «Чабреца» і «Оману».

- Не відмовляйтеся від щеплень

Більшість людей не знають, що деякі віруси можуть викликати рак, і що існують спеціальні вакцини, які дозволяють запобігти деяким його види. Серед інших дуже важливо отримати щеплення від ВПЛ (вірус папіломи людини, який викликає 70% випадків раку шийки матки), а також гепатитів В і С.

З профілактичною метою приймайте препарати онкостатичну дії:

таблетки «Віта-біол», «Шоломниця байкальська», Чистотіл (таблетки, екстракт, свічки).

Екстракти «Чага», «Брокколі», «Дивосил», «Лопух», «Часник», Омега-3, Катран (капсули)

Чорний кмин (масло), Урбеч з абрикосових кісточок.

Регулярно очищайте організм від шкідливих сполук за допомогою« Фітосорба »і Яблопект. Також включіть в раціон клітковину, вона містить баластні речовини, які пов'язують канцерогени в кишечнику і попереджають виникнення раку кишечника. Концентрат «Вин Віта» надзвичайно корисний для профілактики за рахунок великого вмісту кверцетину, ресверартрола - біофлавоноїдів, що захищають клітини від переродження.

Уважно стежте за своїм здоров'ям! Бажаємо Вам жити довго і щасливо!