Серцево-судинна система

Available
Рідна природа

Кальціо-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 436
114,00 грн.
біодоступність форма кальцію, для усунення кальцієвої недостатності, при алергічних проявах і судомах ...
Available
Рідна природа

Кардіо-біол ((90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 437
114,00 грн.
Нормалізація діяльності серцево-судинної системи ...
Available
Рідна природа

Кремніо-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 438
114,00 грн.
Джерело кремнію, активізує обмінні процеси, нормалізує імунологічні реакції ...
Available
Рідна природа

Лецитин-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 439-1
126,00 грн.
Нормалізація мозкового і периферичного кровообігу ...
Available
Рідна природа

Моно-біол Люцерна (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 440
114,00 грн.
Природний адаптоген, підвищує рівень гемоглобіну, знижує рівень холестерину, попереджає крововиливи і кровоточивість ...
Available
Рідна природа

Релаксо-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 445
114,00 грн.
Нормалізує нервові процеси, попереджає фізичне і розумова перевтома ...
Available
Рідна природа

Тоно-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 446
114,00 грн.
При гіпертонічних станах ...
Available
Інтернет магазин

Овесан

ТМ "Биолика"
Код: 716
142,00 грн.
Поліпшення роботи шлунково-кишкового тракту, детоксикація ...
Available
Яблопект

Яблопект (20 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 909-0
114,00 грн.
ЖКТ, серцево-судинна система. Засіб біологічної детоксикації, рекомендований МОЗ України для застосування на промислових підприємствах.
Available
Рідна природа

Нефро-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 441
114,00 грн.
Сечогінна, протизапальну дію, посилює виведення камнеобразующіх солей ...
Available
Рідна природа

Монобіол "Солодка" (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 424
114,00 грн.
Рекомендована для профілактики і в комплексному лікуванні запальних захворювань бронхо-легеневої системи, для підвищення опірності організму.
Available
Рідна природа

Капіляр-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 456
126,00 грн.
Захищає мембрани клітин і покращує роботу капілярів.
Available
Екстракти рідкі

Екстракт Елеутерокок (30 мл)

ТМ "Биолика"
Код: 343-31
147,00 грн.
Екстракт «Елеутерокок» виявляє стимулюючу дію, підвищує неспецифічну резистентність організму. Має стимулюючу дію на центральну нервову систему, усуває перевтома, дратівливість; відновлює і підвищує фізичну і розумову працездатність, захищає від несприятливих факторів зовнішнього середовища.
Available
Екстракти рідкі

Екстракт Броколі (30 мл)

ТМ "Биолика"
Код: 343-33
135,00 грн.
Капуста брокколі - одна з найдавніших і найбільш корисних овочевих культур. Як культурна рослина брокколі відома ще з часів стародавнього Риму - приблизно 2000 років тому - де її вважали засобом від ста хвороб. У ній міститься найцінніше речовина - сульфорафан, яка зупиняє розвиток ракових клітин. Він здатний надавати протизапальну дію, схожу з дією...

Серцево-судинна система людини

Серцево-судинні захворювання - це група захворювань , як серця, так і судин (артерій і вен), обумовлені порушенням їх нормального функціонування.

Сердечно судинні захворювання у дітей можуть бути як вродженими, так і набутими До вроджених недуг серцево-судинної системи відносяться вади великих судин і серця. Такі хвороби виявляються ще в період внутрішньоутробного розвитку або в перші місяці після народження. У більшості випадків для їх лікування потрібно хірургічне втручання. Придбані захворювання серцево-судинної системи можуть з'явитися в будь-якому віці. Спровокувати їх виникнення може як інфекційне захворювання у дитини, так і перенесені хвороби матері під час вагітності. До поширених дитячих захворювань серцево-судинної системи можна віднести: аритмію; синдром вегетосудинної дистонії; пороки і аномалії розвитку серця і судин. Найпоширенішими хворобами серцево-судинної системи в підлітковому віці є: Пролапс двостулкового клапана - хвороба, під час якої порушується функція клапана, що знаходиться між шлуночком і лівим передсердям. Нейроциркуляторна дистонія - функціональне захворювання, пов'язане з розладом роботи серцево-судинної, вегетативної і респіраторної систем. Пацієнти з таким діагнозом погано переносять стреси і фізичні навантаження. Вегетосудинна дистонія - розлад вегетативних функцій організму.

Причини серцево-судинних захворювань

Серцево-судинні захворювання причини .

Хвороби системи кровообігу протягом багатьох десятиліть залишаються основною причиною смертності населення в розвинених країнах. Високому рівню серцево-судинних захворювань сприяють напружений ритм життя сучасного суспільства, схильність людини хронічного стресу, малорухливий спосіб життя, ожиріння, шкідливі звички (куріння, алкоголізм і т. П.). Існують певні чинники ризику виникнення серцево-судинних захворювань, знаючи про які , можна запобігти їх появі у дітей. До факторів, що впливає на виникнення вроджених вад розвитку серцево-судинної системи, можна віднести: спадковість; ведення нездорового способу життя під час вагітності (куріння, вживання алкоголю, неправильне харчування); внутрішньоутробне інфікування; хвороби матері (цукровий діабет, гіпертонія і т.д.) родові травми. Фактори ризику появи набутих захворювань серця і судин у дітей: надлишок холестерину; артеріальна гіпертензія; надлишкова маса тіла; малорухливий спосіб життя. Необхідно пам'ятати - хвороба простіше попередити, ніж лікувати.

Серцево-судинні захворювання симптоми

Ознаки сердечно-судинних захворювань

  • - Біль. Буває не тільки в грудній клітці, але і в верхній частині живота або шиї, віддає в плече, руку, спину, щелепу. Може виникати різко або повторюватися день у день протягом тижнів. Її часто плутають із зубною, м'язовим болем, печією, міжреберної невралгією, утиском нерва. Перевірити нескладно: якщо при прийомі нітрогліцерину хворобливі прояви помітно полегшуються, значить, вони пов'язані з патологією серця.
  • - Брак повітря. Навіть легка задишка повинна стати приводом для тривоги: цей симптом супроводжує хвороби серця в 90% випадків. Причому без фізичних навантажень, в лежачому положенні. За кілька днів до нападу людині нерідко стає зручніше спати сидячи.
  • - Надмірна втомлюваність. Втома може бути пов'язана з підвищеними навантаженнями, стресом, але ці симптоми можливі і при розвитку серцевої недостатності. Якщо дійсно є порушення роботи серця, людина з часом відчуває себе все більш розбитим.
  • - Набряки. Якщо серце працює не в повну силу, кров не встигає виводити всю рідину, виникають набряки. Їх легко помітити по кільцях і взуття.
  • - Прискорене серцебиття. Якщо підвищення пульсу носить частий і тривалий характер, можна говорити про серйозні серцевих порушеннях.

Симптоми серцево-судинних захворювань різноманітні

  • - Хропіння і порушення дихання уві сні . Все це втричі збільшує ризик розвитку серцевого нападу протягом 5 років.
  • - Раптове запаморочення або втрата рівноваги. При захворюваннях серця можуть сигналізувати про патологію судин, серцевої недостатності.
  • - Непритомність. Серйозний привід для візиту до кардіолога.
  • - парадонтитом і гінгівіти. Запалення і кровоточивість ясен теж можуть бути пов'язані із захворюванням серця: при захворюваннях судин і серця погіршується кровопостачання і дрібні артерії починають страждати в першу чергу.
  • - Сексуальні проблеми. 65% чоловіків, у яких була виявлена ​​ішемія, кілька років мали проблеми з ерекцією. Це теж пов'язано з погіршенням кровопостачання через патологій з судинами.

Серцево-судинні захворювання профілактика

Сердечно судинні захворювання та їх профілактика :

  • - Відмовитися від куріння (хто не палить від перебування в приміщеннях для куріння (пасивне куріння). Якщо людина викурює 5 сигарет в день - збільшується ризик смерті на 40%, якщо одну пачку в день - на 400%, тобто шансів померти в 10 разів більше! у Республіці Білорусь тютюнопаління є опосередкованою причиною смерті кожного п'ятого випадку смерті осіб старше 35 років.
  • - Дотримуватися гіпохолестеринову дієту: зниження насичених жирів (зменшення споживання жирних сортів свинини, введення в раціон харчування м'ясо індички, кролика, з низьким вмістом холестерину), акцент на цілісно зернові продукти, овочі (рекомендується до 5 порцій в день), фрукти і рибу. Слід використовувати м'який маргарин, соняшникову, кукурудзяну, рапсове або оливкова масла. Загальний вміст жирів має бути не більше 30% загального енергетичного складу, а вміст насичених жирів не повинна перевищувати 1/3 всіх споживаних жирів.

Профілактика серцево-судинної системи

  • - Зменшити споживання кухонної солі до 5 г/добу. Скоротити вживання продуктів, що містять «приховану» сіль: копчені та варені ковбасні вироби, хліб. Дослідження вчених показали, що, якщо обмежити вживання солі, ризик інфаркту міокарда та інших серцевих катастроф може знизитися на 25%. Дуже корисно збільшити вживання продуктів, що містять калій і магній (морська капуста, родзинки, буряк, абрикоси, кабачки, гарбуз, гречка). Раціональне харчування-це збалансоване, регулярне (не рідше 4 разів на день) харчування з обмеженням споживання солі.
  • - Знижувати надлишкову вагу. Надмірна вага підвищує ризик розвитку ІХС та інших захворювань, пов'язаних з атеросклерозом. Звертає на себе увагу той факт, що понад 12% населення взагалі не знає своєї ваги. Поширеність надлишкової маси тіла збільшується з віком. Для оцінки своєї ваги використовуйте просту формулу визначення індексу маси тіла (ІМТ) = вага (кг)/зріст (м 2). ІМТ до 24,9 - це нормальна маса тіла; 25-29,9 - надлишкова маса тіла; 30-34,9 - ожиріння I ступеня; 35-39,9 - ожиріння II ступеня; 40 і більше - ожиріння III ступеня. Причому, більш небезпечно так зване центральне ожиріння (чоловічого типу), коли жир відкладається на животі. Про наявність центрального ожиріння можна судити по окружності талії (ОТ) і стосовно об'єму талії до об'єму стегон. Ризик ССЗ підвищується у чоловіків з ВІД більше 94 см і, особливо, при окружності більше 102 см, у жінок - відповідно більше 80 см і 88 см. Відношення об'єму талії до об'єму стегон у чоловіків більше 1,0 і у жінок більше 0,85 є більш точним показником центрального типу ожиріння. Для чоловіків з ВІД & lt; 102 см і жінок з ВІД & lt; 88 см і/або ІМТ & lt; 30 кг/м 2 рекомендується не набирати вагу. Для чоловіків з ВІД ≥ 102 см і жінок з ВІД ≥ 88 см і/або ІМТ ≥ 30 кг/м 2 рекомендується знижувати масу тіла.

Профілактика ССЗ

  • - Контролювати АТ. Підтримувати рівень артеріального тиску не вище 140/90 мм рт. ст.
  • - Збільшувати фізичну активність. Не менш 150 хвилин в тиждень середньої аеробної (ходьба, плавання, велосипед) фізичної активності (по 30 хвилин в день 5 разів на тиждень) або 75 хвилин в тиждень інтенсивної фізичної активності або комбінація.
  • - Контролювати показники ліпідного обміну. Пацієнтам з дуже високим РСР рекомендовано досягнення цільового рівня холестерину ліпопротеїнів низької щільності (ХС-ЛПНЩ) & lt; 1,8 ммоль/л або його зменшення мінімум на 50%, якщо вихідний показник становив 1,8-3,5 ммоль/л (ESC , 2016). Пацієнтам з високим РСР рекомендовано досягнення цільового рівня ХС-ЛПНЩ & lt; 2,6 ммоль/л або його зменшення мінімум на 50%, якщо вихідний показник становив 2,6-5,1 ммоль/л. В інших пацієнтів цільовим рівнем ХС-ЛПНЩ є & lt; 3,0 ммоль/л.
  • - Обмежити прийом алкоголю. Менше 2 стандартних доз (1 доза - 12 г/18 мл етанолу) в день для чоловіків і менше 1 стандартної дози для жінок в день, що приблизно відповідає 330 мл пива, або 150 мл вина, або 45 мл міцного напою.
  • - Контролювати гликемию. Рівень глікозильованого гемоглобіну & lt; 6-6,5%.
  • - Уникати тривалих стресових ситуацій.

Профілактика серцево-судинних захворювань у дітей - раціональне харчування, фізичні навантаження і контроль за масою тіла, відмова від шкідливих звичок і спостереження за ростом, розвитком і здоров'ям дитини. При відхиленні від норми терміново звернутися за допомогою до фахівців.

Серцево-судинні препарати

Вітаміни для серцево-судинної системи

З метою антиоксидантного захисту при атеросклерозі рекомендується використовувати такі фітопрепарати:

  • - Яблопект «Антиоксидантний»
  • - «Люцерна» (таблетки)
  • - «Чорниця» (рідкий)
  • - «Чебрець» (рідкий)
  • - «Часник» (рідкий)
  • - Волоський горіх, Гарбуз, Рижик (масло)
  • - Бальзам "Вин-віта"

Для поліпшення метаболізму (обміну речовин) серцевого м'яза основна увага приділяється поліпшенню постачання тканин киснем.

Препарати серцево-судинної системи , які мають антігіпоксантнимі властивостями:

  • - «Кардіо» ( таблетки, рідкий)
  • - «окси-« (таблетки)
  • - «Дивосил» (рідкий)
  • - Льон, Рижик (масло)

З метою кардиотонического дії (нормалізує ючої функцію серцевого м'яза) слід приймати:

  • - «Кардіо« (таблетки, рідкий)
  • - «Релакс« (таблетки)
  • - « капіляр »(таблетки)
  • - Рижик, Льон (масло)

Поліпшенню коронарного (серцевого) і периферичного кровообігу сприяє застосування:

  • - «Кардіо-« (таблетки, рідкий)
  • - «Капіляр» (таблетки)
  • - «Лецітін-« (таблетки)
  • - «Розторопша »(таблетки)
  • -« Омега- 3 »(капсули)
  • -« Гінкго- білоба »(рідкий)
  • -« Часник »(рідкий)
  • - Льон, Рижик (масло)

Врегулювати обмін ліпідів і холестерину допомагає тривале використання препаратів:

  • - Фітосорб
  • - Яблопект Чистий
  • - Овесан (клітковина)
  • - «солянка Холмове» (таблетки)
  • - «Лецитин» (таблетки)
  • - «Солодка» (таблетки)
  • - Фіточай «Граціозний»
  • - Фіточай «Сонячний»
  • - «Ялівець» (рідкий)
  • - Клітковини в асортименті
  • - «Фукусіми» (рідкий)
  • - « Лопух »(рідкий)
  • -« Часник »(рідкий)
  • - Омега-3 (капсули)

Серцево-судинні засоби для підтримки нормальних показників згортання крові особливо ефективні:

  • -« Антіварікоз »(таблетки)
  • - Масла в асортименті
  • - «Каштан» (рідкий)
  • - «Журавлина» (рідкий)
  • - «Полин» (рідкий)
  • - «Часник» (рідкий)
  • - «Омега-3« (капсули)

Нормалізації нейровегетативних механізмів сприяють:

  • - Лецитин (таблетки)
  • - «Аїр болотний» (таблетки)
  • - Фіточай «Рівновага»
  • - «Антистрес» (рідкий)
  • - «Кардіо-» (рідкий)
  • - «Дивосил» (рідкий)

В тих випадках, коли ІХС супроводжується порушенням периферичного кровообігу і вираженим набряклим синдромом , рекомендується використовувати фітопрепарати, що володіють сечогінним ефектом:

  • - «нефро» (таблетки)
  • - «Уро» (таблетки)
  • - «Антіварікоз «(таблі тки)
  • - Фіточай «Кристалічний»
  • - «Лімфа» (рідкий)
  • - «Кукурудзяні рильця» (рідкий)
  • - «Каштан» (рідкий)
  • - «Журавлина» (рідкий)
  • - «Ялівець» (рідкий)