Гінко білоба

Available
Рідна природа

Капіляр-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 456
126,00 грн.
Захищає мембрани клітин і покращує роботу капілярів.

Гінкго білоба що це таке

Гінкго білоба це унікальне дерево, яке пережило Льодовиковий період. Всі частини дерева - джерело корисних речовин. Батьківщиною цієї рослини є Японія. У цій країні навіть ворожать на насінні гінкго білоба, як на ромашці. А в лікувальних цілях частини цієї рослини використовували в східній медицині ще 4000 років тому.

Користь гінкго-білоба незаперечна. Але офіційно її лікувальні властивості були визнані тільки в ХVIII столітті. Незважаючи на поважний вік, в дикій природі гінкго білоба збереглася тільки в Китаї. Зате висаджують її в багатьох країнах.

Гінкго білоба дію:

 • - антиоксидантну;
 • - протівотромбатіческое;
 • - иммуномодулирующее ;
 • - противірусний;
 • - протизапальну;
 • - протинабрякову.

Екстракт цієї рослини нормалізує рівень холестерину в крові і підвищує вироблення інсуліну. Дуже добре препарати з гінкго білоба впливають на пам'ять, покращуючи її. Дозволяють зберігати ясність розуму.

Гінкго білоба для чоловіків є великий інтерес. Адже препарати гінкго білоба підвищують витривалість організму і знижують стомлюваність. Тому дуже широко застосовуються серед спортсменів важкоатлетів, бодібілдерів для інтенсивних тренувань. А ще це унікальна рослина допоможе позбутися від нікотинової та алкогольної залежності і при порушенні потенції, зниження лібідо, погіршення ерекції.

Корисні властивості гінкго білоба

Властивості гінкго-білоба дозволяють рекомендувати її до вживання при багатьох захворюваннях:

 • - атеросклероз;
 • - мігрень, головні болі і запаморочення;
 • - цукровий діабет;
 • - астма;
 • - депресія і безсоння.

А ще це чарівне рослина здатна внести корекцію в вікові зміни нашого організму і уповільнити його старіння. А вже вплив на наші кровоносні судини воістину казкове: розширює їх просвіт, зміцнює і знижує проникність стінок.

Гінкго білоба показання до застосування

Застосування гінкго-білоба при:

  - варикозному розширенні вен; - лікуванні геморою; - порушення мозкового кровообігу; - при катаракті; - хвороби Альцгеймера; - лікуванні вірусних інфекцій.

А ще препарати гінкго білоба мають властивість розсмоктувати вузли і кісти, нормалізують тиск і служать додатковим джерелом енергії для нашого організму.

Препарати містять гінкго білоба

Гінкго білоба вітаміни . Якщо скласти таблицю корисних речовин, то в ній буде майже сто найменувань активних речовин. При цьому деякі присутні тільки в складі гінкго білоба: тритерпенові лактони гінгколід і білобалід. До складу листье гінкго білоба входять вітаміни групи В: В1; В 2; В6.

Вітаміни з гінкго білоба . Препарати з гінкго білоба називають «вітамінами для мозку». Вони мають властивість розширювати капіляри, надаючи антисептичну ефект, що призводить до збільшення кровотоку в периферичних і мозкових судинах.

Препарати з гінкго білоба дуже популярні. У світі лікарі виписують до мільйона рецептів з препаратами гінкго білоба. При виготовленні препаратів використовують насіння і листя гінгко білоба. Висушенісировина можна зберігати до двох років в щільно закритих ємностях.

Препарати на основі гінкго білоба унікальні так як входять до їх складу гінкголіди і білобаліди, підвищують еластичність стінок кровоносних судин, мають судинорозширювальні властивості. Входячи до складу кремів, гінкго білоба робить їх дуже ефективними в боротьбі з варикозним розширенням вен.

Кращі препарати з гінкго білоба - це, звичайно, препарати, виготовлені із сировини з цієї рослини, що росте в дикій природі. Але такого мало. В основному всі препарати виготовлені з культивованої гінкго білоба.

Де купити гінкго білоба

Гінкго білоба купити можна в вигляді:

 • - рідкого екстракту;
 • - в капсулах;
 • - настоянки.

Дуже корисний чай з листя гінкго білоба. Зазвичай в його склад входять коріння і листя цієї рослини. Випивши з ранку чашечку такого чаю, ви на цілий день отримаєте заряд життєвої енергії та бадьорості.

Купити гінкго білоба досить просто. В будь-якій аптеці, в будь-якому інтернет магазині є препарати з цією рослиною. Тільки треба дуже уважно ставиться до вибору виробника. І не забувати, що при всій корисності препаратів з гінкго білоба, є ряд людей, яким слід з обережністю застосовувати їх. Заборонено використання гінкго білоба при індивідуальній непереносимості, при вагітності і лактації, в період застосування препаратів для розрідження крові, при інфаркті міокарда, при порушеннях внутрішньочерепного тиску, при підготовці до хірургічного втручання.

Гінкго білоба замовити і купити можна не виходячи з дому в століття високий технологій та інтернету. Що найчастіше набагато дешевше, ніж безпосередньо в аптеках. Хоча, перед тим, як споживати ці препарати, краще все-таки проконсультуватися з лікарем.

Гінкго білоба препарати ціна . Препарати з гінкго білоба не можуть бути дешевими. Тому, якщо вам десь пропонують недорогий, особливо екстракт, з гінкго білоба, не ведіться на це. Користі від таких препаратів не буде ніякої.

Ціна гінкго білоба залежить від країни виробника, самого виробника і якості сировини. Хоча, як ми знаємо, висока ціна не завжди гарантія якості. Краще звичайно, якщо вам хтось порекомендує або ви впевнені будете в цьому виробнику і користувалися його препаратами раніше.

Препарат гінкго білоба ціна . Наші препарати з гінкго білоба зарекомендували себе з позитивного боку за багато років присутності нашої компанії на ринку України. У нас ідеальний баланс якість - ціна.