Капіляротоксикоз

Available
Рідна природа

Капіляр-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 456
126,00 грн.
Захищає мембрани клітин і покращує роботу капілярів.
Available
Яблопект

Яблопект (20 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 909-0
114,00 грн.
ЖКТ, серцево-судинна система. Засіб біологічної детоксикації, рекомендований МОЗ України для застосування на промислових підприємствах.

капіляротоксикозах

капіляротоксикозах є частим захворюванням і характеризується раптовим появою геморагічної висипки на шкірі і слизових оболонках, іноді з ураженням суглобів і ряду внутрішніх органів. Найчастіше схильні до цього захворювання чоловіки молодого віку і діти, у них ця недуга протікає з ускладненнями.

капіляротоксикозах , причини його різноманітні. У ранньому віці причини, що спровокували появу цього захворювання, можуть бути наступними:

  • - неправильно організоване харчування;
  • - реакція організму на зроблену щеплення;
  • - перенесена складна ангіна або інша затяжна інфекція;
  • - сильне переохолодження.

У дорослих безсумнівна роль інфекції (грип, ангіна , скарлатина та ін.). Відоме значення мають травми, харчові інтоксикації. Уражаються капіляри, підвищується їх проникність. Крім того, виникають алергічні зміни капілярів або дрібних артерій і вен.

Причини капіляротоксикозу - суть цього захворювання в тому, що під дією певних негативних факторів починають истончаться стінки дрібних кровоносних судин. За рахунок цього змінюється зовнішня поверхня тіла, а внутрішні тканини поступово деформуються. Провокується цю недугу підвищеною чутливістю людини до деяких речовин.

капіляротоксикозах ознаки

Ознаки капіляротоксикозу залежать від клінічної характеристики захворювання, в зв'язку з цим прийнято виділяти наступні синдроми перебігу недуги:

  • - шкірні та ниркові;
  • - суглобові і абдомінальні;
  • - злоякісні, що відрізняються моментальним поширенням.

капіляротоксикозах симптоми - основними є геморагії шкіри і слизових оболонок, суглобів, черевної порожнини, нирок, мозку. На шкірі (головним чином нижніх кінцівок) з'являються точкові крововиливи і червоні плями, іноді з одночасним підвищенням температури до 38 ° і більше.

Симптоми капіляротоксикозу при кишкової формі-хворі скаржаться на колікоподібні болі в животі, криваву блювоту, пронос з кров'ю. При цьому в слизовій оболонці шлунка і кишечника виникають рясні крововиливи. Іноді спостерігаються некротичні зміни з виразкою в кишечнику з наступною перфорацією і перитонітом. При капилляротоксикозе може спостерігатися і ураження судин мозку, серця, легенів і ін.

капіляротоксикозах профілактика

Профілактика капіляротоксикозу - захворювання потрібно не тільки вчасно і правильно лікувати, а й намагатися попередити його подальшу появу. А для цього потрібно:

  • - обмежити фізичну активність;
  • - дотримуватися спеціальної дієти;
  • - уникати прямих сонячних променів і, навпаки, різкого переохолодження організму;
  • - відмовитися від куріння і вживання алкогольної продукції;
  • - дітей звільнити на найближчі півроку від щеплень.

Всі ці рекомендації допоможуть більше не стикатися з цим серйозним захворюванням.

капіляротоксикозах препарати . Лікування капіляротоксикозу має ґрунтуватися на наступних моментах:

  • - купірування виникли симптомів;
  • - нейтралізація антигенів;
  • - блокування осередків поширення інфекцій.

Препарати при капилляротоксикозе - з самого початку призначається прийом препаратів десенсибилизирующих препаратів, дія яких направляється на блокування всіх алергічних реакцій (Яблопект, Фітосорб, клітковини). Потім проводиться терапія антибактеріальними засобами. Але попередньо лікар призначає проходження спеціального тесту, щоб виявити відсутність алергії на призначений антибіотик. (Екстракти Часника, Ялівцю, Полин, Чебрець, масло «Чорний кмин і т.д.)

Після цього до лікування підключаються препарати, позитивно впливають на функції імунної системи ( «імуно-біол», «Солодка», «Сосна-лимон», екстракти «Часник», «Журавлина», «Брусниця», «Дивосил». Крім цього, прописуються і ліки, які зміцнюють стінки судин, регулюють в'язкість крові і позитивно впливають на клітини (екстракт «Кропива», «Кальціо- біол», масло і клітковина «Кунжуту», бальзам «Вин Віта»).