Безсоння

Available
Рідна природа

Релаксо-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 445
114,00 грн.
Нормалізує нервові процеси, попереджає фізичне і розумова перевтома ...
Available
Рідна природа

Кардіо-біол ((90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 437
114,00 грн.
Нормалізація діяльності серцево-судинної системи ...
Available
Рідна природа

Лецитин-біол (90 шт)

ТМ "Биолика"
Код: 439-1
126,00 грн.
Нормалізація мозкового і периферичного кровообігу ...

Діагноз безсоння

Діагноз безсоння ставиться тоді, коли людина відчуває труднощі з засинанням, часто прокидається вночі, а на ранок не відчуває себе відпочилим.

Причини безсоння у жінок, чоловіків

Причини порушення сну різноманітні - підвищена нервова збудливість, вразливість, емоційна лабільність, притаманна особистості, яка страждає від безсоння. Втрата сну можлива при сильному перевтомі, стресі, некомфортному місці для сну, прийомі психотропних лікарських засобів, кави, міцного чаю, «енергетиків», алкоголю. Також розлад сну здатні провокувати змінна робота, авіаперельоти зі зміною часового поясу. Стану організму, що супроводжуються больовим синдромом, є основною причиною порушення сну при соматичних хворобах. Безсоння причини її можуть бути значно серйозніше - різні психічні та неврологічні захворювання, неврози і хвороби внутрішніх органів. При онкологічної патології, після оперативних втручань також спостерігаються розлади сну через постійного болю. У цих випадках усунути безсоння допоможе консультація фахівця і лікування психічних розладів.

Відсутність сну в протягом декількох діб призводить до підвищеної дратівливості, агресивності, занепаду сил, появи темних кіл під очима. В подальшому може виникати істеричне або неадекватна поведінка, що в подальшому призводить до розвитку смертельного результату, терміни зриву адаптації до відсутності сну будуть залежати від функціональних особливостей нервової системи.

Симптоми безсоння :

  • - Скарги на труднощі з засинанням, погана якість сну
  • - Порушення сну не менше 3-х разів на тиждень протягом місяця
  • - Стурбованість розладом сну і його наслідками
  • - Важке нездужання або зниження соціальних функцій або працездатності в результаті незадовільної тривалості і якості сну.

Ознаки - до проявів безсоння відносяться також:

  • - Труднощі із засипанням, незважаючи на втому.
  • - Часті пробудження вночі.
  • - Проблема із засипанням після пробудження вночі.
  • - Поверхневий сон.
  • - Застосування снодійного або алкоголю, щоб заснути.
  • - Денна сонливість, втома, дратівливість.
  • - Труднощі з концентрацією протягом дня.

Що робити при безсонні

Як боротися з безсонням в домашніх умовах? Одного відповіді для всіх випадків не існує. Ми рекомендуємо встановити правильний режим дня, а також дотримуватися певних методик щодо поліпшення сну. Що робити з безсонням , якщо Ви здорові, а провокуючим фактором виступає порушення режиму дня або зрушення добових ритмів, досить слідувати загальним рекомендаціям, щоб позбутися від безсоння і повернути собі гарна якість сну.

Безсоння профілактика - намагайтеся щодня вставати по будильнику в один і той Водночас, навіть у вихідні та святкові дні. Лягайте спати приблизно в один і той же час. Не їжте за 2-3 години до сну і не пийте кави, чай, кока-колу, енергетичні коктейлі за 6-8 годин до сну. Використовуйте ліжко тільки за її прямим призначенням - читайте і дивіться телевізор в іншому місці. Створіть в кімнаті повну темряву і абсолютну тишу, оптимальні параметри температури і вологості повітря. Спіть на широкій зручній ліжку. Не використовуйте денний час доби для сну. Що допомагає від безсоння , так це відсутність емоційних сплесків, особливо за 2-3 години до сну. Для того, щоб їх уникнути необхідно перенести вирішення важливих справ на більш ранній час. Відмінний засіб при боротьбі з бессонніцей- ароматерапія. Додавши в воду кілька крапель ароматичних масел заспокійливої ​​дії (меліса, лаванда, рожеве дерево, базилік, кипарис) або мішечок з трав'яним збором, Ви зможете насолодитися домашньої SPA-процедури. Щоб отримати максимум користі і задоволення від сеансу, можна використовувати спеціальну аромалампу. У складних випадках як впоратися з безсонням завжди підкаже лікар сомнолог. Якщо ваша безсоння перетворилася в хронічну форму необхідно терміново звернутися до фахівця. Він підбере індивідуальну схему лікування.

Безсоння препарати Одночасно з описаними вище методами лікування безсоння можна застосовувати засоби народної медицини, і перш за все, фітозбори і фітопрепарати. Найвідомішими травами, що володіють снодійним ефектом, є валеріана, пустирник, материнка, хміль, меліса і глід. На їх основі створені фітопрепарати, які відмінно допомагають у вирішенні даної проблеми-фіткомплекс «Біоліка- Антистрес», фіточай «Рівновага», екстракт «Антістресс- біол», «Кардіо- біол», таб. «Релаксо- біол», «Лецітін- біол». Вони заспокоюють і приводять в порядок роботу нервової системи, прибирають почуття підвищеної тривоги і дратівливості, надають спазмолітичну дію, покращують якість сну, покращують психічне і фізичне самопочуття, відновлюють сили і прибирають втому.